<<<1 - 11 з 278>>>


18 Травня 2018 09:13Подія

Стан довкілля області в умовах зміни клімату

Рисунок в тексте

17 травня Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації проведено засідання за круглим столом на тему «Стан довкілля області в умовах зміни клімату».

Глобальна зміна клімату – одна з найактуальніших екологічних проблем які стоять перед людством.

Сьогодні можна із впевненістю сказати, що значні кліматичні зміни вже відбуваються.

Основною причиною зміни клімату є використання викопного палива та неефективне споживання енергії, що виробляється. Парникові гази, що утворюються внаслідок діяльності людини, викликають посилення парникового ефекту. Надмірна кількість газів, які утворюються

16 Травня 2018 11:12Полія

В Прилуках пройшли громадські слухання з оцінки впливу на довкілля

Рисунок в тексте

15 травня в приміщенні Прилуцької райдержадміністрації Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації провів громадські слухання з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження видобування корисних копалин НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на Щурівському родовищі.

Щурівське родовище розташоване в Прилуцькому районі Чернігівської області на околиці с. Смош, на відстані 150 км від обласного центру – м. Чернігова. Найближчими населеними пунктами є м. Прилуки і села Мільки, Леляки, Сокиринці.

Щурівське родовище знаходиться на завершальній стадії промислової

07 Травня 2018 15:09Актуально

Оголошено фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Рисунок в тексте

1 травня 2018 року стартував конкурс фотографій природних пам’яток України «Вікі любить Землю». Уже вшосте його організовує «Вікімедіа Україна» для поповнення бази фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду України у Вікісховищі з подальшим визначенням найкращих робіт та найактивніших учасників.

«Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій природних пам’яток під вільною ліцензією, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Усього за п’ять років української частини конкурсу, учасники

07 Травня 2018 14:29Актуально

Екологічно активна молодь долучилась до акції «Збережи первоцвіти»

Рисунок в тексте

Мета акції: зберегти в наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

3 травня в рамках природоохоронної акції «Збережи первоцвіти» було проведено екскурсію по екологічній стежці «Лісова казка» на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» (колишній Чернігівський обласний ботанічний сад з 1946–1963 рр.) та науково-навчальної станції Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка. екскурсію провела голова Чернігівської обласної організації Українського

05 Травня 2018 14:09Подія

В селі Малий Листвен незабаром може з’явитися біоенергетичний комплекс

Рисунок в тексте

4 травня в селі Малий Листвен Ріпкинського району відбулось громадське слухання Звіту з оцінки впливу на довкілля «Будівництво і експлуатація «Біоенергетичного комплексу з виробництва енергії з біогазу потужністю 2,4 МВт електричної енергії».

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про Оцінку впливу на довкілля» суб’єкт господарювання має визначитись, чи підлягає його планована діяльність оцінці впливу на довкілля (ОВД). Якщо діяльність матиме значний вплив на довкілля суб’єкт господарювання має пройти процедуру ОВД.

Під час громадського слухання суб’єкт господарювання розповів про вплив майбутнього

26 Квітня 2018 14:54Подія

«Оцінка впливу на довкілля: практика застосування»

Рисунок в тексте

25 квітня Департаментом агропромислового розвитку і Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації проведено засідання за круглим столом на тему «Оцінка впливу на довкілля: практика застосування».

В заході взяли участь представники структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації, міської ради, органів державної влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадських організацій.

Під час засідання представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації провели роз’яснення для громадськості і усіх зацікавлених

26 Квітня 2018 14:18Актуально

Інформаційне оголошення про конкурси програми «Діти Створюють Країну»

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в ЗО конкурсах міжнародної програми «Діти Створюють Країну».

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей.

Ключове завдання програми - трансформувати свідомість дітей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.

Участь в програмі - чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь в заходах, навчаннях програми, дізнатися

23 Квітня 2018 10:38Подія

Акція «За чисте довкілля» зібрала однодумців

Рисунок в тексте

 

 

20 квітня Департамент екології та природних ресурсів спільно з Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської ОДА долучився до щорічної екологічної акції «За чисте довкілля». Працівники департаментів прибрали територію парку «Мар’їн гай» та прибережну зону річки Стрижень вздовж цієї ділянки.

 

21 квітня екологи продовжили прибирання вже на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

 

20 Квітня 2018 10:48Подія

Долучись до толоки – зроби довкілля чистішим!

Рисунок в тексте

21 квітня відбудеться акція з благоустрою «За чисте довкілля».Метою акції є покращення стану навколишнього природного середовища, в якому ми живемо. Це дасть можливість кожному з нас зробити реальний внесок у справу збереження і відновлення довкілля.

В рамках проведення акцій планується провести комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, інших особливо цінних об’єктів і поширення екологічних знань.

Долучитися до весняної толоки запрошуються всі охочі

13 Квітня 2018 12:59Подія

Громадська організація "Еко Місто" запрошує усіх бажаючих 14 квітня долучитися до весняного фестивалю "Привіт, сусід!" та облаштування парку "Березовий гай".

У програмі заходу посадка молодих дерев і кущів, прибирання території та реставрація лавок. По закінченні - сусідський шведський стіл, виставка світлин та майстеркласи для дітей.

Початок фестивалю об 11:00.

12 Квітня 2018 09:04Подія

В Чернігівській області проведено перше громадське слухання з оцінки впливу на довкілля

Рисунок в тексте

Департаментом агропромислового розвитку і Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації організовано та проведено перше громадське слухання, передбачене процедурою оцінки впливу на довкілля, на якому обговорювався Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з видобування корисних копалин Нафтогазовидобувного управління (НГВУ) «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на Прилуцькому родовищі.

Громадське слухання відбулося 10 квітня 2018 року в приміщенні Прилуцької райдержадміністрації за участю представників замовника планованої діяльності – НГВУ «Чернігівнафтогаз»

<<<1 - 11 з 278>>>