<<<1 - 11 з 532>>>


10 Серпня 2020 15:56Подія

ДОСВІДЧЕНІ ЕКОБЛОГЕРИ ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ ПОШИРЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ЦІННОСТЕЙ ТА ЗНАНЬ З ПОЧАТКІВЦЯМИ

Екологічні проблеми і виклики сучасності, підходи до формування екозвичок та впровадження екологічного стилю життя – питання, над якими дискутували учасники заходу «Екоблог: роль у формуванні екологічної свідомості громадян та екологічній освіті». Зустріч відбулася на минулому тижні, 7 серпня, в Національному університеті «Чернігівська політехніка» в рамках проєкту «Разом Ми – Сила, або хочу стати блогером». Разом з екоактивістами, науковцями та студентською молоддю

07 Серпня 2020 14:25Подія

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ТРИВАЄ БОРОТЬБА З РОЗОРЮВАННЯМ ПРИБЕРЕЖНИХ СМУГ

Останнім часом в області, як і в багатьох інших регіонах України, набула актуальності проблема розорювання прибережних захисних смуг, які сягають урізу води. Така діяльність несумлінних агровиробників зазвичай призводить до погіршення стану водойм та річок.

За ініціативою голови Чернігівської облдержадміністрації Андрія Прокопенка, цьогоріч в області активізована робота з протидії незаконному розорюванню прибережних смуг. Зокрема, у квітні при ОДА створена

07 Серпня 2020 13:40Подія

ЦЬОГО ТИЖНЯ СТАРТУЄ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ

У суботу, 8 серпня, відповідно до законів України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ» на території Чернігівської області розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Полювання дозволено у середу, суботу та неділю.

Усі накази про проведення полювання на

06 Серпня 2020 15:46Увага

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ!!!

Закон України від 18.06.2020 № 733-IX «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон) набрав чинності 17 липня 2020 року.

Відповідно до Закону тимчасово, на період дії та в межах території

31 Липня 2020 16:18Подія

ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ТРЕБА БОРОТИСЯ РАЗОМ

Стихійні сміттєзвалища – болюча екологічна проблема сьогодення як в Україні, так і на Чернігівщині. Шляхи, механізми та результати боротьби з нею обговорили учасники наради, яка відбулася в режимі он-лайн сьогодні, 31 липня.

В обговоренні взяли участь представники профільних структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації, Держекоінспекції, Головного управління Держпродспоживслужби в області, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Серед розглянутих питань – дотримання вимог

30 Липня 2020 16:59Подія

В ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА З ПАСПОРТИЗАЦІЇ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

Територія Чернігівщини характеризується наявністю великої кількості ставків та озер, значна частина яких перебуває в користуванні суб’єктів господарювання на умовах оренди. При цьому орендна плата за водний об’єкт розраховується за показниками його Паспорта.

Так, цьогоріч у рамках реалізації Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки відкориговано 11 та розроблено 19 паспортів водних об’єктів області, загалом упродовж 2017-2019 років паспортизовано 108 водойм.

30 Липня 2020 13:46Актуально

У МІЖРІЧИНСЬКОМУ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З ОБЛАШТУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

У липні комунальним закладом «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» закуплені та встановлені кільця для збору сміття.

Зокрема, сміттєзбиральні конструкції облаштовані на території гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Озеро Солонецьке». Це мальовниче заплавне озеро на правому березі річки Десна, розташоване поблизу міста Остер на Козелеччині. Влітку біля водоймища завжди чимало відпочивальників.

28 Липня 2020 08:14Увага

ЗМІНА ФОРМАТУ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Повідомляємо, що заплановані на 28 липня 2020 року громадські слухання з обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво централізованої каналізації вулиці Сосницької від будинку №4 до будинку №49, провулку Сосницького, вулиці Озерної №3, вулиці Шевченка від будинку №123 до будинку № 151, вулиці Механізаторів від будинку №15 до будинку №25 в м. Чернігові»  (справа в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 2020575770) не проводитимуться.

Громадське обговорення зазначеної діяльності, відповідно

24 Липня 2020 15:17Подія

ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ГРОМАД ОБЛАСТІ ПОТРІБНО ВИРІШУВАТИ СПІЛЬНО Й АКТИВНІШЕ ПРАЦЮВАТИ НАД ЗАЛУЧЕННЯМ РЕСУРСІВ, -

На цьому наголосив заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко в ході обговорення стану реалізації природоохоронних заходів за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОНПС). Нарада відбулася вчора, 23 липня, за участю керівників окремих структурних підрозділів ОДА та представників органів місцевого самоврядування, визначених рішеннями обласної ради розпорядниками коштів фонду.

Цьогоріч в рамках Програми

22 Липня 2020 14:32Увага

НА ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ ЗМІНЕНО ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ЗВІТІВ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

На період дії карантину, встановленого Урядом з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), громадські обговорення планованих діяльностей суб’єктів господарювання проводитимуться виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій, в тому числі в електронному вигляді. Варто зауважити, що вказані обмеження діятимуть не лише до повного скасування карантину, а й ще протягом 30 днів після цього.

Такі зміни внесені парламентом до Закону України

21 Липня 2020 11:37Подія

У РЛП «МІЖРІЧИНСЬКИЙ» ВСТАНОВЛЯТЬ НОВІ ІНФОРМАЦІЙНО-ОХОРОННІ ЗНАКИ

На основних в’їздах до регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський» найближчим часом будуть облаштовані 4 нові інформаційні щити – по одному з боку міст Києва та Остра, ще 2 – зі сторони Чернігова.

Крім того, біля всіх об’єктів природно-заповідного фонду, розташованих на території парку, встановлянь 19 інформаційно-охоронних знаків.

Інформаційні щити та охоронні знаки закуплені комунальним

<<<1 - 11 з 532>>>