<<<1 - 11 з 412>>>


23 Жовтня 2019 16:17Актуально

ПОВІТРЯ В УКРАЇНІ Є В МЕЖАХ ДОПУСТИМОЇ НОРМИ

У ЗМІ поширилась інформація про начебто високі рівні забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України: від Києва до Харкова, від Вінниці до Маріуполя.

Втім, за даними гідрометеорологічних організацій мережі концентрації оксиду вуглецю в останні дні залишались у своїх звичних параметрах та концентрації забруднюючих речовин в повітрі по

23 Жовтня 2019 14:42Актуально

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР ЗАПРОШУЄ ВІДВІДАТИ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ

ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 5 по 7 листопада 2019 року за підтримки та активної участі Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Держводагентства, інших галузевих інституцій:

ХУІІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2019» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку);

XII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність.

23 Жовтня 2019 12:03Актуально

ЧЕРНІГІВЩИНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО РОЗРОБКИ НОВОГО ПРОЄКТУ ПРООН У СФЕРІ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕКОСИСТЕМ ТА РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА

Учора, 22 жовтня, делегація від Чернігівської області долучилася до обговорення нової проектної ідеї, над якою зараз працюють фахівці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Як повідомлялося раніше, представники ПРООН планують впровадження нового проекту «Сприяння сталому управлінню тваринництвом та збереження екосистем в Північній частині Україні»,

23 Жовтня 2019 11:15Важливо

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК «МІЖРІЧИНСЬКИЙ»

Окрім загальних питань, Положенням визначені завдання парку, механізм управління, структура та режим території, система охорони. Крім того, Положення передбачає проведення екологічної освітньо-виховної, рекреаційної, міжнародної діяльності тощо. Спеціальною адміністрацією парку є комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський».

Положення погоджено з усіма власниками та користувачами земельних ділянок, що входять до загальної території РЛП. Таким чином,

22 Жовтня 2019 08:30Актуально

МЕТЕОРОЛОГИ СПРОСТОВУЮТЬ ЧУТКИ ПРО СМОГ НАД УКРАЇНОЮ

Днями в окремих ЗМІ та соцмережах поширена інформація про високі рівні забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України, зокрема і над Черніговом.

Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського, як головна організація з питань методичного керівництва мережею спостережень за хімічним забрудненням довкілля повідомляє,

16 Жовтня 2019 16:04Актуально

ПРЕДСТАВНИКИ КЗ «РЛП «МІЖРІЧИНСЬКИЙ» ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД КОЛЕГ З ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ

Виконуючий обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Сергій Кошовий відвідав Сеймський регіональний ландшафтний парк на Сумщині.

Під час візиту очільник КЗ «РЛП «Міжрічинський» ознайомився з основними аспектами функціонування Сеймського парку та обговорив з керівництвом закладу питання забезпечення державної служби охорони. Крім того, вивчено досвід сумських колег у сфері рекреаційної діяльності, в тому числі прокату велосипедів, квадроциклів, засобів водного транспорту тощо.

Також серед розглянутих питань – подальші кроки розвитку регіонального

16 Жовтня 2019 13:40Важливо

У ГОРОДНЯНСЬКОМУ ПАРКУ ОБЛАШТУВАЛИ СТЕЖКИ З ТВЕРДИМ ПОКРИТТЯМ

Роботи з облаштування доріжок проведені в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки. На їх виконання з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища цьогоріч виділено біля 200 тисяч гривень.

Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Городнянський» площею 10 гектарів розташований у північно-західній частині Городні. Він є улюбленим місцем відпочинку як місцевих жителів, так і гостей міста.

 
 

Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської обласної державної адміністрації

09 Жовтня 2019 14:44Важливо

МЕЖАМ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ "ЯЛІВЩИНА" БУТИ

Учора, 8 жовтня, відбулося засідання комітету Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини». У заході взяли участь представники департаментів ОДА: екології та природних ресурсів; культури і туризму, національностей та релігій, а також Управління архітектури

09 Жовтня 2019 12:11Важливо

ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДА ВИЗНАЧЕНО ОРГАНОМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ

Як повідомлялося раніше, в Україні триває реформування державної системи моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря.

У серпні постановою Кабінету Міністрів України затверджений Порядок здійснення

04 Жовтня 2019 16:00Актуально

ШКОЛЯРІВ ДОЛУЧИЛИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСТУ ТВАРИН

До всесвітнього дня захисту тварин, що відзначається 4 жовтня, працівники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації провели екологічний урок для школярів СЗОШ № 2 міста Чернігова на тему: «Збережемо тварин разом».

Діти дізналися, що в 1931-му році прихильники руху захисту природи на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, ініціювали встановити щорічний Всесвітній день захисту тварин. Дата його проведення була

03 Жовтня 2019 12:39Актуально

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБЛАШТОВУВАТИ КРИНИЦІ

Днями в рамках виконання заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки в Новгород-Сіверському та Ніжинському районах відбулося відкриття криниць-джерел.

Для раціонального використання водних ресурсів та регулювання водного режиму водозбірних басейнів на Чернігівщині щорічно відновлюють криниці-джерела. До цієї справи долучаються  сільські ради та мешканці населених

<<<1 - 11 з 412>>>