<<<1 - 11 з 282>>>


06 Червня 2018 17:00Актуально

УВАГА! З 7 червня 2018 року САЙТ НЕ ОНОВЛЮЄТЬСЯ!

06 Червня 2018 09:51Подія

«Життя в стилі ЕКО»

Рисунок в тексте

5 червня, у Всесвітній день навколишнього природного середовища, в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» відбувся екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО».

Організатором свята виступив Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації за активної підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій, Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

На фестиваль завітали понад 500 учнів з пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл Чернігова та області, а також люди небайдужі до проблем довкілля.

30 Травня 2018 12:14Подія

Запрошуємо всіх на екологічний фестиваль "Життя в стилі ЕКО"!

Рисунок в тексте

5 червня Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів організовує проведення екологічного фестивалю «Життя в стилі ЕКО» в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

До участі у фестивалі запрошуємо всіх бажаючих, де на Вас чекатимуть: екологічні цікавинки, ігри, розваги, екологічний квест, народні ремесла, майстер-класи, ярмарок майстрів, фотовиставка. В рамках фестивалю також буде проведено прибирання території парку та висаджено реліктові цінні рослини.

Розпочнеться фестиваль о 10:00 з «Чистих ігор», тобто прибирання парку в ігровій формі з використанням методу сортування та роздільного збирання.

25 Травня 2018 12:47Актуально

Дотримання правил пожежної безпеки допоможуть зберегти довкілля

Рисунок в тексте

З настанням теплої погоди люди все частіше виходять на природу беруть участь у масових заходах, відпочивають. Щоб запобігти виникненню пожеж у екосистемі Департамент екології та природних ресурсів звертає увагу на необхідність обережного дотримання правил протипожежної безпеки на лоні природи:

- не залишайте вогнище без нагляду;

- місце розпалювання вогню обкладіть камінцями чи обсипте ґрунтом (піском);

- коли залишаєте місце відпочинку, обов’язково заливайте вогнище водою чи засипайте ґрунтом (піском).

- не палити, не кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки.

18 Травня 2018 09:13Подія

Стан довкілля області в умовах зміни клімату

Рисунок в тексте

17 травня Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації проведено засідання за круглим столом на тему «Стан довкілля області в умовах зміни клімату».

Глобальна зміна клімату – одна з найактуальніших екологічних проблем які стоять перед людством.

Сьогодні можна із впевненістю сказати, що значні кліматичні зміни вже відбуваються.

Основною причиною зміни клімату є використання викопного палива та неефективне споживання енергії, що виробляється. Парникові гази, що утворюються внаслідок діяльності людини, викликають посилення парникового ефекту. Надмірна кількість газів, які утворюються

16 Травня 2018 11:12Полія

В Прилуках пройшли громадські слухання з оцінки впливу на довкілля

Рисунок в тексте

15 травня в приміщенні Прилуцької райдержадміністрації Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації провів громадські слухання з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження видобування корисних копалин НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на Щурівському родовищі.

Щурівське родовище розташоване в Прилуцькому районі Чернігівської області на околиці с. Смош, на відстані 150 км від обласного центру – м. Чернігова. Найближчими населеними пунктами є м. Прилуки і села Мільки, Леляки, Сокиринці.

Щурівське родовище знаходиться на завершальній стадії промислової

07 Травня 2018 15:09Актуально

Оголошено фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Рисунок в тексте

1 травня 2018 року стартував конкурс фотографій природних пам’яток України «Вікі любить Землю». Уже вшосте його організовує «Вікімедіа Україна» для поповнення бази фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду України у Вікісховищі з подальшим визначенням найкращих робіт та найактивніших учасників.

«Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій природних пам’яток під вільною ліцензією, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Усього за п’ять років української частини конкурсу, учасники

07 Травня 2018 14:29Актуально

Екологічно активна молодь долучилась до акції «Збережи первоцвіти»

Рисунок в тексте

Мета акції: зберегти в наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

3 травня в рамках природоохоронної акції «Збережи первоцвіти» було проведено екскурсію по екологічній стежці «Лісова казка» на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» (колишній Чернігівський обласний ботанічний сад з 1946–1963 рр.) та науково-навчальної станції Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка. екскурсію провела голова Чернігівської обласної організації Українського

05 Травня 2018 14:09Подія

В селі Малий Листвен незабаром може з’явитися біоенергетичний комплекс

Рисунок в тексте

4 травня в селі Малий Листвен Ріпкинського району відбулось громадське слухання Звіту з оцінки впливу на довкілля «Будівництво і експлуатація «Біоенергетичного комплексу з виробництва енергії з біогазу потужністю 2,4 МВт електричної енергії».

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про Оцінку впливу на довкілля» суб’єкт господарювання має визначитись, чи підлягає його планована діяльність оцінці впливу на довкілля (ОВД). Якщо діяльність матиме значний вплив на довкілля суб’єкт господарювання має пройти процедуру ОВД.

Під час громадського слухання суб’єкт господарювання розповів про вплив майбутнього

26 Квітня 2018 14:54Подія

«Оцінка впливу на довкілля: практика застосування»

Рисунок в тексте

25 квітня Департаментом агропромислового розвитку і Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації проведено засідання за круглим столом на тему «Оцінка впливу на довкілля: практика застосування».

В заході взяли участь представники структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації, міської ради, органів державної влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадських організацій.

Під час засідання представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації провели роз’яснення для громадськості і усіх зацікавлених

26 Квітня 2018 14:18Актуально

Інформаційне оголошення про конкурси програми «Діти Створюють Країну»

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в ЗО конкурсах міжнародної програми «Діти Створюють Країну».

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей.

Ключове завдання програми - трансформувати свідомість дітей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.

Участь в програмі - чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь в заходах, навчаннях програми, дізнатися

<<<1 - 11 з 282>>>