<<<12 - 22 з 282>>>


23 Квітня 2018 10:38Подія

Акція «За чисте довкілля» зібрала однодумців

Рисунок в тексте

 

 

20 квітня Департамент екології та природних ресурсів спільно з Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської ОДА долучився до щорічної екологічної акції «За чисте довкілля». Працівники департаментів прибрали територію парку «Мар’їн гай» та прибережну зону річки Стрижень вздовж цієї ділянки.

 

21 квітня екологи продовжили прибирання вже на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

 

20 Квітня 2018 10:48Подія

Долучись до толоки – зроби довкілля чистішим!

Рисунок в тексте

21 квітня відбудеться акція з благоустрою «За чисте довкілля».Метою акції є покращення стану навколишнього природного середовища, в якому ми живемо. Це дасть можливість кожному з нас зробити реальний внесок у справу збереження і відновлення довкілля.

В рамках проведення акцій планується провести комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, інших особливо цінних об’єктів і поширення екологічних знань.

Долучитися до весняної толоки запрошуються всі охочі

13 Квітня 2018 12:59Подія

Громадська організація "Еко Місто" запрошує усіх бажаючих 14 квітня долучитися до весняного фестивалю "Привіт, сусід!" та облаштування парку "Березовий гай".

У програмі заходу посадка молодих дерев і кущів, прибирання території та реставрація лавок. По закінченні - сусідський шведський стіл, виставка світлин та майстеркласи для дітей.

Початок фестивалю об 11:00.

12 Квітня 2018 09:04Подія

В Чернігівській області проведено перше громадське слухання з оцінки впливу на довкілля

Рисунок в тексте

Департаментом агропромислового розвитку і Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації організовано та проведено перше громадське слухання, передбачене процедурою оцінки впливу на довкілля, на якому обговорювався Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з видобування корисних копалин Нафтогазовидобувного управління (НГВУ) «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на Прилуцькому родовищі.

Громадське слухання відбулося 10 квітня 2018 року в приміщенні Прилуцької райдержадміністрації за участю представників замовника планованої діяльності – НГВУ «Чернігівнафтогаз»

11 Квітня 2018 08:36Актуально

Природоохоронна акція "Збережи первоцвіти"

Рисунок в тексте

Мета акції: зберегти в наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

Терміни проведення акції: з 10 квітня по 8 травня 2018 року.

Заходи, що пропонуються під час природоохоронної акції:

- творчий конкурс серед учнів «Первоцвіти весняні квіти, які потребують збереження та відновлення в колекціях» (малюнки, плакати та листівки, оповідання, вірші);

- фотоконкурс серед учнів «В об’єктиві – краса первоцвітів» (авторські фото первоцвітів в природі та на колекційних ділянках

06 Квітня 2018 10:07Подія

Громадськість та посадовці об’єднались, щоб врятувати Ялівщину від короїда

Рисунок в тексте

5 квітня представниками Департаментів екології та природних ресурсів та агропромислового розвитку спільно з депутатами обласної ради, представниками КЗ «РЛП «Ялівщина», Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Чернігівської міської ради, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, КП «Чернігівоблагроліс», КП «Зеленбуд» та громадськими активістами прийнято участь у виїзній нараді на території РЛП «Ялівщина» з метою вивчення ситуації, що викликала велику стурбованість мешканців Чернігова – всихання соснових насаджень внаслідок ураження їх верхівковим короїдом в регіональному

02 Квітня 2018 10:19Подія

День зустрічі птахів провели в РЛП «Ялівщіна»

Рисунок в тексте

Щороку 1 квітня суспільство відзначає День птахів. Цей рік не став вийнятком і в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» було проведено акцію під назвою «ПОДАРУЙ ДЛЯ ПТАХІВ БУДИНОЧОК».

Акція мала на меті приваблення, поширення та збільшення чисельності та видового різноманіття птахів, а також захисту соснових насаджень парку.

Нагадаємо, що на території РЛП «Ялівщина» зустрічається 79 видів птахів.

Організаторами природоохоронної акції виступили Адміністрація РЛП «Ялівщина» спільно з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (Карпенко Ю.О. – завідувач кафедри екології та охорони природи)

30 Березня 2018 16:43Актуально

Оголошено сезон тиші!

Тваринний світ є одним з компонентів навколишнього природного середовища, національним багатством України, джерелом духовного та естетичного збагачення і виховання людей.

Так, відповідно до вимог Закону України «Про тваринний світ», у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні

28 Березня 2018 12:38Актуально

Збережемо первоцвіти!

Рисунок в тексте

З настанням весни починається масова несанкціонована торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнєцова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації нагадує, що збір, транспортування та торгівля першоцвітами

26 Березня 2018 09:23Актуально

Якщо Ви небайдужі до "легенів нашого міста" – «ЯЛІВЩИНИ» та любите природу приєднайтеся до природоохоронної акції «ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ – 2018» – ПОДАРУЙ ДЛЯ ПТАХІВ БУДИНОЧОК!

Рисунок в тексте

Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи запрошує небайдужу громаду міста Чернігова та Чернігівської області, учнів загальноосвітніх шкіл та їх батьків долучитися до практичної природоохоронної акції «День зустрічі птахів – 2018» – ПОДАРУЙ ДЛЯ ПТАХІВ БУДИНОЧОК, які прилетять та допоможуть нам разом врятувати територію регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» від "нашестя" короїдів, які поселилися на 900 деревах сосни звичайної.

1 квітня 2018 р. на території регіонального ландшафтного

23 Березня 2018 09:12Актуально

Підтримай акцію Година Землі – вимкни світло на 60 хвилин!

Рисунок в тексте

24 березня Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну соціально-екологічну кампанію Година землі, яка покликана привернути увагу до проблем зміни клімату.

У поточному році в суботу 24 березня о 20.30 люди по всій планеті вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднання дій для збереження природи нашої планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів з метою подолання проблеми зміни клімату

<<<12 - 22 з 282>>>