Департамент екології та природних ресурсів
Анонси
Електронні консультації

Назад

 

Громадське обговорення у процесі оцінки впливу на довкілля (ОВД)

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 28 березня 2018 року № 29-12/VII».

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 28 березня 2018 року № 29-12/VII».

З метою ефективного використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році, відповідно до статті 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», рішення обласної ради від 18 вересня 2014 року «Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила замінити в переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 28 березня 2018 року № 29-12/VII, назву напрямків по трьох позиціях.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 15.05.2018 по 30.05.2018.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 30 травня 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Ганжа Валентина Юріївна – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 28 березня 2018 року № 29-12/VII»

Додаток до проекта рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 28 березня 2018 року № 29-12/VII»

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку регіонально рідкісних видів рослин Чернігівської області».

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку регіонально рідкісних видів рослин Чернігівської області».

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про рослинний світ» види рослин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними або такими, що перебувають під загрозою зникнення на території областей можуть заноситися до Переліку видів рослин, що підлягають особливій охороні на цих територіях, так званих регіонально рідкісних видів. Перелік та Положення про нього затверджуються обласними радами.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 13.03.2018 по 27.03.2018.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 27 березня 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.66-96-60, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Синіговець Віталіна Дмитрівна – начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі управління екологічної безпеки та дозвільної системи.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку регіонально рідкісних видів рослин Чернігівської області»

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку регіонально рідкісних видів рослин Чернігівської області»

Додаток 1 до проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку регіонально рідкісних видів рослин Чернігівської області»

Додаток 2 до проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку регіонально рідкісних видів рослин Чернігівської області»

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проектів рішень Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік» та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік».

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проекти рішень Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік» та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік».

В поточному році заплановано за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) виконати природоохоронних заходів на загальну суму 25299,36 тис. грн, з яких обласним бюджетом на 2018 рік затверджено 17167,36 тис. грн., перехідний залишок невикористаних коштів в 2017 році склав 8132,00 тис. грн.

Пропозиції до Переліків видатків (основного, додаткового) обласного фонду ОНПС сформовані на підставі запитів на фінансування, що надійшли до Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, для здійснення природоохоронних заходів у 2018 році та узгоджені на засіданні робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС, затвердженої розпорядженням Чернігівської обласної ради від 18 січня 2016 року № 15.

До Переліків видатків в першу чергу включені об’єкти, роботи по яких проводились в 2017 році та по об’єктивним причинам не були завершені. Також до Переліків включено чотири нових об’єкти.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 23.02.2018 по 10.03.2018.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 10 березня 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-50-65, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Ганжа Валентина Юріївна – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій щодо проектів рішень Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік» та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік»

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік»

Перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік»

Додатковий перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року».

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року».

У зв’язку з затвердженням переліків видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік для забезпечення фінансування природоохоронних заходів необхідно внести зміни до Програми.

На виконання заходів, що містить Програма, після перерахунку проектно-кошторисної документації змінені суми видатків з обласного бюджету.

Програму доповнено заходами, які заплановані до виконання у 2018 році з обласного бюджету та на які планується подача запитів на фінансування з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 23.02.2018 по 10.03.2018.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 10 березня 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-50-65, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Ганжа Валентина Юріївна – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Додаток 1 до проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Додаток 2 до проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту звіту про виконання в 2017 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки.

Програма спрямована на поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки, забезпечення екологічно збалансованого природокористування, підвищення рівня суспільної екологічної свідомості, забезпечення всебічного інформування населення про стан довкілля у Чернігівській області та виступає практичним інструментом реалізації стратегічних завдань у сфері екологічної безпеки.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 16.01.2018 по 30.01.2018.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 30 січня 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-50-65, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Ганжа Валентина Юріївна – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій щодо проекту звіту про виконання в 2017 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки

Звіт про виконання регіональної програми за 2017 рік

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту бюджетного запиту Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації на 2018 рік

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект бюджетного запиту для подання Департаменту фінансів облдержадміністрації з метою включення в установленому порядку до проекту обласного бюджету на 2018 рік.

Проектом бюджетного запиту передбачено потребу в коштах спеціального фонду обласного бюджету (фонду охорони навколишнього природного середовища) на виконання у 2018 році природоохоронних заходів, передбачених Програмою охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року № 996 та Бюджетного регламенту Чернігівської обласної ради, затвердженого 7 грудня 2017 року одинадцятою сесією сьомого скликання Чернігівської обласної ради, проект бюджетного запиту проходить процедуру електронних консультацій на офіційному веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 28.12.2017 по 11.01.2018.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 11 січня 2018 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-51-22, е-пошта:deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Ганжа Валентина Юріївна – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій щодо проекту бюджетного запиту Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації на 2018 рік

Потреба в коштах спеціального фонду обласного бюджету (фонду охорони навколишнього природного середовища) на 2018 рік Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року».

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року».

До Програми на 2017 рік включено нові природоохоронні заходи:

- Забезпечення безпечного зберігання, транспортування та підготовка до захоронення джерел іонізуючого випромінювання після перезарядки гамма-терапевтичних апаратів КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер" (240 тис. грн);

Джерела іонізуючого випромінювання гамма-терапевтичних апаратів КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер" виробили свій ресурс і потребують перезарядки. Оскільки після перезарядки зазначені джерела продовжують здійснювати радіоактивне випромінення, їх демонтаж і транспортування до місця захоронення відбувається за спеціальною технологією у спеціальному контейнері ліцензованим виконавцем. Кошти необхідні для оплати вищезазначених послуг.

- Розробка проектно-кошторисної документації "Реконструкція системи вентиляції спеціальних палат гематологічного відділення, призначених для проведення високодозової хіміотерапії та пересадки кісткового мозку КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер" із встановленням газоочисного устаткування для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин хімічного та біологічного походження, що викидаються в атмосферне повітря (49,9 тис. грн);

- Заходи з озеленення міст і сіл з метою їх благоустрою (48,0 тис. грн).

Передбачається придбання саджанців дерев та кущів у лісогосподарських підприємствах області та їх посадка у населених пунктах.

- Реконструкція очисних споруд с.Снов`янка Чернігівського району (1 пусковий комплекс);

- Покращення санітарно-екологічного стану річки Мена на території Киселівської сільської ради Менського району (Реконструкція) (в т.ч. оплата проектно-вишукувальних робіт та державної експертизи);

- Поліпшення технічного стану та благоустрою водойми «Близниця» по вул. Лазарівка на території Дроздівської сільської ради Куликівського району Чернігівської області (Реконструкція).

До переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 23 лютого 2017 року № 15-8/VI, внесені зміни щодо збільшення видатків по цих об’єктах до 930,0 тис. грн та 245,0 тис. грн. відповідно.

Напрямки використання розділено без зміни загальної суми видатків у зв’язку з тим, що вони відносяться до різних кодів класифікатора:

- Придбання контейнерів ємністю 0,75 куб.м для організації роздільного збору твердих побутових відходів в м.Борзна;

- Придбання контейнерів-сіток для відходів із стекла та пластика в м.Борзна.

Напрямки використання розділено без зміни загальної суми видатків у зв’язку з тим, що вони відносяться до різних кодів класифікатора:

- Придбання: 2-х насосів HOMA BARRACUDA GRP 36D на КНС №1, 2-х насосів HOMA BARRACUDA GRP 26D на КНС №2 в м.Борзна;

- Придбання 2-х вакуумних насосів KO-503 на асенізаційні машини для вивозу рідких побутових відходів в м.Борзна;

- Придбання пресу для вторинної сировини (модель А 125) в м.Борзна.

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року» проходить процедуру електронних консультацій на офіційному веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 31.07.2017 по 14.08.2017.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 14 серпня 2017 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-50-65, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Новак Василь Андрійович – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Dodatok 1 do rishennya Progrma_серпень.xls

Dodatok 2 do rishennya Progrma_серпень.xls

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє».

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє».

Проектом розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє» передбачено проведення щорічного екологічного конкурсу з метою підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо захисту довкілля шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розширення природоохоронної просвітницької діяльності спрямованої на поліпшення стану навколишнього природного середовища Чернігівської області, виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року № 996 та Бюджетного регламенту Чернігівської обласної ради, затвердженого 29 вересня 2016 року шостою сесією сьомого скликання Чернігівської обласної ради, проект бюджетного запиту проходить процедуру електронних консультацій на офіційному веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 06.02.2017 по 20.02.2017.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 20 лютого 2017 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-51-22, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Шатирко Олена Олександрівна – головний спеціаліст сектору екологічного моніторингу та інформування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження «Про щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє»

Проект розпорядження «Про щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє»

Положення про щорічний обласний екологічний конкурс «Одна планета – одне майбутнє»

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту звіту про виконання у 2016 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки.

Програма спрямована на поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки, забезпечення екологічно збалансованого природокористування, підвищення рівня суспільної екологічної свідомості, забезпечення всебічного інформування населення про стан довкілля у Чернігівській області та виступає практичним інструментом реалізації стратегічних завдань у сфері екологічної безпеки.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01.02.2017 по 15.02.2017.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 лютого 2017 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-50-65

е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Новак Василь Андрійович – начальник відділу економіки природокористування управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Звіт про проведення електронних консультацій по виконанню у 2016 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки

Проект звіту про виконання у 2016 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту бюджетного запиту Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації на 2017 рік

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект бюджетного запиту для подання Департаменту фінансів облдержадміністрації з метою включення в установленому порядку до проекту обласного бюджету на 2017 рік.

Проектом бюджетного запиту передбачено потребу в коштах спеціального фонду обласного бюджету (фонду охорони навколишнього природного середовища) на виконання у 2017 році природоохоронних заходів, передбачених Програмою охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року № 996 та Бюджетного регламенту Чернігівської обласної ради, затвердженого 29 вересня 2016 року шостою сесією сьомого скликання Чернігівської обласної ради, проект бюджетного запиту проходить процедуру електронних консультацій на офіційному веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 27.12.2016 по 10.01.2017.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 10 січня 2017 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-51-22, е-пошта:deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Новак Василь Андрійович – начальник відділу економіки природокористування та екологічного моніторингу управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Бюджетний запит на 2017 рік

Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту бюджетного запиту Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації на 2017 рік

 

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту звіту про виконання у 2015 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2015 році Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 – 2020 роки.

Програма спрямована на поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки, забезпечення екологічно збалансованого природокористування, підвищення рівня суспільної екологічної свідомості,забезпечення всебічного інформування населення про стан довкілля у Чернігівській області та виступає практичним інструментом реалізації стратегічних завдань у сфері екологічної безпеки.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 15.02.2016 по 29.02.2016.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 29 лютого 2016 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел.67-51-22, е-пошта:deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Новак Василь Андрійович – начальник відділу економіки природокористування та екологічного моніторингу управління бюджетного фінансування та економіки природокористування.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Звіт про використання у 2015 році Програми охорони навколишнього середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роках

Звіт про проведення електронних консультацій щодо виконання у 2015 Програми охорони навколишнього природного середовища

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту звіту про виконання Загальнодержавної програми формування національної екомережі на 2000-2015 роки в Чернігівській області

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання Загальнодержавної програми формування національної екомережі на 2000-2015 роки в Чернігівській області.

Основною метою програми є збільшення в області земель з природними ландшафтами на рівні близькому до притаманного їм природного стану, та формування територіально єдиної системи, в якій забезпечено можливість природних шляхів міграції та поширення видів рослинного і тваринного світу. При цьому екомережа має сприяти збалансованому та економному використанню біологічних ресурсів у господарській діяльності.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання Загальнодержавної програми формування національної екомережі на 2000-2015 роки в Чернігівській області проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 03.05.2016 по 17.05.2016.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 17 травня 2016 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел. 669-660, е-пошта: deko_post@cg.gov.ua

Контактна особа: Синіговець Віталіна Дмитрівна – начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки визначені законодавством.

 

Проект Звіту про виконання Загальнодержавної програми формування національної екомережі на 2000-2015 роки в Чернігівській області

Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Звіту про виконання Загальнодержавної програми формування національної екомережі на 2000-2015 роки в Чернігівській області

 

 

 

Назад

14 Травня 2018 12:20
14 Травня 2018 08:13