Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

Відтепер всі бажаючі зможуть проїхатись новим веломаршрутом в регіональному ландшафтному парку «Ніжинський»

Рисунок в тексте

Иллюстрация

30 червня на центральній площі міста Ніжин відбулась презентація нових здобутків регіонального ландшафтного парку «Ніжинський», а саме нового веломаршруту, який проходить по території парку та п’яти нових велосипедів.

Нагадаємо, що регіональний ландшафтний парк «Ніжинський» був створений в 2015 році за підтримки Проекту ЄС "Clima East: Збереження та стале використання торфовищ". На його території вже діє дві екологічні стежки «Лісовий затишок» та «Спадщина предків», які були розроблені з врахуванням найбільш цікавих об’єктів парку.

Директор Представництва ПРООН Проекту ЄС "Clima East в Україні пан Янтомас Хіемстра зазначив, що Україна має дивовижну природу та значний потенціал, який необхідно розвивати.

- Збереження та розширення природно-заповідного фонду Чернігівщини є основною передумовою сталого розвитку нашого регіону. Відкриття нового веломаршруту в регіональному ландшафтному парку «Ніжинський» дозволить підвищити інтерес громадськості до об’єктів ПЗФ та розвинути екотуризм в області – зазначила директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації.

Учасники заходу підтримали відкриття веломаршруту та взяли участь у велопробігу, довжина якого склала 29 кілометрів, з яких: 18,5 км дорогою з асфальтовим покриттям (дорога направленням Ніжин – Мала Кошелівка), 4,5 км ґрунтовою дорогою та 6 км лісовою стежкою (веломаршрут).

Веломаршрут бере початок з села Мала Кошелівка та пролягає через ботанічний заказник місцевого значення «Зайцеві сосни», що знаходиться на території РЛП «Ніжинський».

Для зручності та комфорту гостей парку веломаршрут облаштований інформаційними стендами, вказівниками з координатами та альтанками для перепочинку.

По завершенню велопробігу директор РЛП «Ніжинський» Сергій Мельникович подякував всім за участь в заході та запросив всіх бажаючих відвідувати парк, щоб отримати заряд бадьорості та доторкнутися до природи нашого краю.

Назад

04 Червня 2018 09:08