Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

Третій Всеукраїнський дитячий екологічний форум провели на Чернігівщині

Рисунок в тексте

Иллюстрация

1-2 липня в Чернігові відбувся третій Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля – майбутнє обираємо Ми». Цьогорічною темою форуму обрали «Біорізноманіття: від міжнародних договорів до локальних дій».

Відкрила форум та виступила з вітальним словом директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Тканко. Вона зазначила, що особливу увагу слід приділити формуванню екологічної свідомості у дітей, оскільки саме від них буде залежати стан довкілля в майбутньому.

В рамках форуму відбулись засідання за круглим столом з актуальних питань розвитку системи освіти в інтересах сталого розвитку (ОСР) в Україні; обмін досвідом щодо кращих практик впровадження принципів ОСР у формальну та неформальну освіту, а також тематичні виставки, майстер-класи, екологічні практикуми, лабораторії знань та навичок, екскурсії, екологічні квести, презентації наукових досліджень учнів «10 хвилин Лідерства” на території агробіостанції та навчально-наукової станції ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.

Також, в рамках форуму відбулось нагородження переможців Конкурсу «Біорізноманіття: від міжнародних договорів до локальних дій». Ними стали:

1 місце – Анна Неїжсал, Поліна Гомболевська, Анна Лисенко, Ірина Ларіна (тема: Вивчати первоцвіти, щоб зберегти біорізноманіття Чернігівщини);

2 місце – Альона Старунська (тема: Екологічна оцінка біологічного різноманіття в Житомирській області) та Ольга Царук (тема: Гаї шумлять);

3 місце – Валерія Самко, Антоніна Грищенко, Ольга Тришапко (тема: Ландшафтний парк «Ялівщина» – боротьба за біорізноманіття); Ірина Козак (тема: Унікальна планета або запис у щоденнику); Тетяна Лисиця (тема: Необхідність залучення молоді до співпраці з природно-охоронними установами); Ірина Лопуга (тема: Актуальність збереження біорізноманіття водно-болотних угідь полісся); Ганна Тарасевич (тема: Природоохоронні об’єкти як один із засобів збереження біорізноманіття).

Танцювальні та співочі колективи Чернігівщини привітали учасників форуму та переможців Конкурсу запальними танцями та професійним співом.

Назад

04 Червня 2018 09:08