Департамент екології та природних ресурсів
Анонси

Назад

Відкриття джерела в селі Смяч Новгород-Сіверського району

Рисунок в тексте

Иллюстрация

14 серпня, на свято Медового Спасу, який ще називають «Спасом на воді», в селі Смяч Новгород-Сіверського району відкрили облаштоване природне джерело.

Водні ресурси є найважливішим елементом національного багатства і на сьогоднішній день вода стала ресурсом, що забезпечує стабільний розвиток суспільства.

Проблема водних ресурсів складна і багатогранна. Її успішне вирішення можливе лише в разі залучення інтелектуальних, фінансових і технічних можливостей всього суспільства. Від того, наскільки успішно будуть об'єднані ці зусилля, залежить майбутнє наших водних ресурсів.

В минулому році на території Новгород-Сіверського району, в межах Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки, було облаштовано два джерела в селах Бучки та Ларинівка. Цього року Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації продовжує роботи по облаштуванню джерел і криниць в області за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

- Відкриття облаштованого природного джерела стало можливим завдяки злагодженій роботі Смяцької сільської ради, яка подала Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації запит на здійснення робіт по облаштуванню джерела. Ми, в свою чергу, включили запит до переліку видатків обласного фонду на 2017 рік та провели торги в системі електронних державних закупівель ProZorro. Переможцем торгів став структурний підрозділ Деснянського басейнового управління водних ресурсів Сосницьке міжрайонне управління водного господарства, яке якісно і у визначені терміни виконало роботи по облаштуванню джерела – зазначила заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Тетяна Небрат.

Відкриття джерела супроводжувалось виступами місцевих вокалістів та школярів. Також, всі присутні мали змогу скуштувати чистої джерельної води.

Назад