Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

У Мінприроди працюють над реалізацією Національного плану щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням Рисунок в тексте

Иллюстрация

За ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України в Києві відбулась міжвідомча експертна нарада з представниками центральних органів виконавчої влади, наукових та освітніх установ щодо плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням.

Нарада була організована за підтримки Секретаріату Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням (КБО ООН) та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

За словами заступника Міністра Василя Полуйка, під час зустрічі обговорили стан виконання Національного плану дій щодо боротьби з деградацією земель та опустелюванням, затвердженого розпорядженням КМУ, та відповідних міжнародних зобов’язань.

- Стан українських земель вимагає терміново переглянути підходи до їх використання. І Україна активно має розпочати роботу над формуванням добровільних завдань щодо досягнення нейтрального рівня деградації земель відповідно до їх національних обставин і пріоритетів розвитку, - підсумував Василь Полуйко.

За його словами, під час наради обговорено питання проведення рекультивації площ торфовищ, розвитку водної меліорації та використання зрошуваних угідь.

Нагадаємо, що відповідно до Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням в Україні реалізується Програма підтримки встановлення національних цілей щодо досягнення нейтрального рівня деградації земель до якого долучилося вже 108 країн.

Основне її завдання - до 2030 року боротися з опустелюванням, відновлювати деградовані землі та ґрунти, включаючи землі, уражені внаслідок опустелювання, посух і повеней та прагнути досягти нейтрального рівня деградації земель у світі.

 

За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України

 

 

 

 

Назад

04 Червня 2018 09:08