Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

Запрошуємо до подорожі новою екологічною стежкою регіонального ландшафтного парку «Ялівщина»!

Рисунок в тексте

Иллюстрация

27 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття нової екологічної стежки, розробленої та облаштованої на території РЛП «Ялівщина» за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.

- Екологічна стежка створена одночасно, як облаштований еколого-просвітницький пішохідний маршрут і як рекреаційна зона. Дана стежка у популярній формі знайомить відвідувачів із тваринним і рослинним світом лісопаркових ландшафтів Чернігова та історією урочища Ялівщина – зазначив директор комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Володимир Свердлов.

Стежка має вигляд облаштованого лінійного маршруту. В ході робіт, за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки, виконано:

• виготовлення і встановлення 1 декоративної композиції із емблемою та назвою парку на початку маршруту;

• виготовлення і встановлення інформаційних стендів на декоративних основах, що сполучені із лавками для відпочинку;

• виготовлення і встановлення декоративних годівниць (на стовпчиках) для зимової підгодівлі птахів;

• виготовлення інформаційного буклету-путівника для відвідувачів регіонального ландшафтного парку (1000 шт.).

Після урочистого відкриття всі охочі мали змогу насолодитися екскурсією новою екологічною стежкою та пізнати чарівний світ природи рідного краю.

Нагадаємо, що в минулому році в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» було відкрито екологічну стежку «Дивосвіт природи Ялівщини».

Назад

04 Червня 2018 09:08