Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

Представники органів державної влади та фахівці з Німеччини об’єднались у вирішенні головних питань у сфері поводження з відходами

Рисунок в тексте

Иллюстрация

30 жовтня 2017 року представником Департаменту прийнято участь у науково-практичному семінарі «Поводження з твердими побутовими відходами: збирання, транспортування, сортування, отримання енергії та вторинної сировини – німецький досвід», який проходив в м. Київ. Організатором семінару стала Німецько-Українська промислово-торговельна палата за дорученням Федерального міністерства екології, захисту природи, безпеки споруд та ядерних реакторів Німеччини.

Метою даного проекту була передача німецького практичного досвіду у даній сфері, напрацювання рекомендацій стосовно фінансового забезпечення діяльності з повторного використання відходів у якості джерела енергії та вторинної сировини.

До участі у семінарі долучились представники міст та громад України, Уряду та Верховної Ради України.

Провідні фахівці галузі з Німеччини разом з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування України дискутували на наступні теми:

- актуальні проблеми галузі збору та утилізації відходів в Україні;

- необхідність змін підходів щодо поводженням зі сміттям в Україні;

- законодавче забезпечення екологічної безпеки;

- становлення сталої інфраструктури довкілля;

- застосування німецького досвіду дуальної системи поводження зі сміттям;

- передові технології сортування, збору, переробки та утилізації відходів;

- розподіл компетенції між основними гравцями та реалізація політики координації в галузі поводження з відходами.

Водночас, представниками Міністерства екології та природних ресурсів України було наголошено на тому, що найближчим часом відбудеться затвердження Національної стратегії поводження з відходами, що стане головним кроком у реформуванні системи поводження з відходами.

Назад

04 Червня 2018 09:08