Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

В селищі Варва завершено будівництво каналізаційної насосної станції

Рисунок в тексте

Иллюстрация

Побудована каналізаційна насосна станція знаходиться в центральній частині смт Варва. Розробка та будівництво об’єкту відбулось з урахуванням перспектив розвитку мікрорайону та задоволення потреб жителів у водовідведенні. Рішення було прийнято побудувати не тільки вуличну систему водовідведення, а ще й каналізаційну насосну станцію для подальшого перекачування стічних вод мікрорайону в каналізаційну мережу міста. Тільки таке комплексне рішення дозволяє вирішити місцеву проблему.

Роботи були виконані за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації в межах виконання заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки. За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було проведено будівництво підземної камери каналізаційної насосної станції з технологічним обладнанням, два колодязі із збірного залізобетону, каналізаційний напірний колектор з поліетиленових труб, переходи під автомобільними дорогами (відкритим способом), модульну будівлю насосної станції та енергопостачання каналізаційної насосної станції. На зазначені роботи з фонду було виділено 529,03 тис. грн.

Виконання зазначених робіт дало змогу значно підвищити надійність роботи системи централізованого водовідведення та поліпшити умови життя мешканців мікрорайону.

Назад

04 Червня 2018 09:08