Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

Виготовлено інформаційні знаки на об'єкти природно-заповідного фонду

Рисунок в тексте

Иллюстрация

На виконання заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки виготовлено 170 інформаційних знаків на об’єкти природно-заповідного фонду на загальну суму 124,99 тис. грн.

Головним завданням встановлення інформаційних знаків є забезпечення інформованості та природоохоронне виховання населення, підвищення ефективності роботи природоохоронних установ та організацій.

Всі інформаційно-охоронні знаки передано регіонально-ландшафтним паркам та лісовим господарствам області, а саме: Комунальному закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ніжинський» - 45шт., Комунальному закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» - 15 шт., Державному підприємству «Чернігівський військовий лісгосп» - 31 шт., Державному підприємству «Чернігівськелісове господарство» - 39 шт., Державному підприємству «Добрянське лісове господарство» - 40 шт.

Розміщення даних інформаційних знаків спрямоване на пропагування серед громадськості поваги та дбайливого ставлення до природних багатств, та в першу чергу, направлене на попередження виникнення лісових пожеж і засміченості побутовими відходами.

Наявність інформаційних знаків є показником рівня культури в природоохоронній справі, проявом турботи про зберігання і збагачення природи України.

Назад

04 Червня 2018 09:08