Департамент екології та природних ресурсів
Анонси

Назад

Іноземні фахівці поділились досвідом у сфері міжмуніципального співробітництва у сфері поводження з відходами

Рисунок в тексте

Иллюстрация

30 листопада представники Департаменту екології та природних ресурсів і Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації взяли участь у засіданні за «круглим столом» на тему «Налагодження міжмуніципального співробітництва у сфері поводження з побутовими відходами в Україні».

Захід організовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участю представників Європейського банку реконструкції та розвитку, компанії Ramboll, Мінприроди України та обласних державних адміністрацій.

В процесі засідання обговорено юридичні та інституційні аспекти налагодження механізмів міжмуніципального співробітництва щодо поводження з твердими побутовими відходами в Україні. Оскільки, для побудови інноваційної моделі управління відходами необхідно визначити пріоритетні напрями діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій, установ, підприємств, громадських організацій та суспільства в цілому.

В рамках заходу провідні фахівці з Великобританії поділилися європейським практичним досвідом, напрацюваннями та внесли рекомендації стосовно фінансового забезпечення у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Назад

05 Лютого 2018 14:34