Департамент екології та природних ресурсів
Анонси

Назад

Що зроблено комунальним закладом «РЛП «Ялівщина» протягом 2016-2017 років та плани на 2018 рік

Рисунок в тексте

Иллюстрация

17 січня в приміщенні Чернігівської облдержадміністрації відбулась нарада щодо результатів роботи та планової діяльності КЗ «РЛП «Ялівщина» Чернігівської обласної ради за участі директора зазначеного закладу, представників Чернігівської обласної ради, Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, науковців та громадськості.

На початку наради директор КЗ «РЛП «Ялівщина» Володимир Свердлов виступив зі звітом про діяльність комунального закладу Чернігівської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»» за 2016-2017 роки, в якому висвітлено виконані заходи з основних напрямків діяльності та фінансове забезпечення комунального закладу.

В обговоренні звіту громадськість акцентувала увагу на необхідності створення наглядової ради при регіональному ландшафтному парку «Ялівщина», розробки проекту організації території парку та внесення ряду змін до Положення комунального закладу «РЛП «Ялівщина». Також залишається відкритим питання проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», його погодження з міською радою та затвердження.

Зауваження громадськості будуть враховані при плануванні діяльності КЗ «РЛП «Ялівщина» на 2018 рік.

Звіт про діяльність комунального закладу Чернігівської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»» за 2016-2017 роки

 

Назад

14 Травня 2018 12:20
14 Травня 2018 08:13