Анонси

  Про КЗ «РЛП «Міжрічинський»

  Назад

   

  Положення про регіональний ландшафтний парк "Міжрічинський"

   

  Розпорядження Чернігівської обласної ради "Про призначення КОШОВОГО С.І. виконуючим обов’язки директора комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Міжрічинський" Чернігівської обласної ради

   

   

  Рішення 18 сесії VІІ скликання Чернігівської обласної ради від 26 червня 2019 року про затвердження Положення комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Міжрічинський"

   

   

  Рішення 18 сесії VІІ скликання Чернігівської обласної ради від 26 червня 2019 року про припинення юридичної особи - регіональний ландшафтний парк "Міжрічинський"

   

   

  Рішення 17 сесії VII скликання Чернігівської обласної ради від 04 квітня 2019 року про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк» Міжрічинський» Чернігівської обласної ради

   

  *****

  Інформація про діяльність комунального закладу«Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради

   

  ЗВІТ про діяльність
  комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради за травень 2020 року

   

  План роботи
  комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради на 2020 рік

   

  ЗВІТ про діяльність
  комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради за вересень-грудень 2019 року.

   

  План роботи
  комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради на вересень-грудень 2019 року

   

  *****

  Картосхема регіонального ландшафтного парку (РЛП) «Міжрічинський»

   

  Інформація щодо розробки проекту організації РЛП «Міжрічинський»

   

  Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» (далі – Парк) створений у червні 2002 року рішенням сесії Чернігівської обласної ради у міжріччі Дніпра й Десни на території Козелецького та Чернігівського районів та є найбільшим Парком в Україні. Площа його складає майже 79 тисяч гектарів.

  Відповідно до ст. 23 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» регіональні ландшафтні парки є природоохоронними рекреаційними установами місцевого чи регіонального значення, що створюються з метою збереження в природному стані типових або унікальних природних комплексів та об’єктів, а також забезпечення умов для організованого відпочинку населення.

  Закон України «Про природно-заповідний фонд України» визначає, що управління парком здійснюють спеціальні адміністрації відповідно до Положень та Проектів організації територій, охорони, відтворення та рекреаційного використання їх природних комплексів та об’єктів.

  Проект організації території парку «Міжрічинський» (далі – Проект) розроблений у 2003 році Науковим центром заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів і затверджений Чернігівською обласною радою.

  Оскільки зазначений Проект був розрахований на 10 років та враховуючи численні зміни у законодавчій базі, необхідно розробити новий Проект – з відповідним оновленням зонування території і врахуванням аспектів діяльності функціонування парку та обґрунтування стратегії його розвитку на найближчий термін.

  Проект розробляється відповідно до Положення про Проект організації території регіонального ландшафтного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об'єктів (наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України 06.07.2005 № 245 (у редакції наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.08.2014 № 273 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 липня 2005 р. за № 832/11112), інших вимог законодавства і міжнародних договорів.

  Основна мета цього документу – визначення і обґрунтування заходів, які планується здійснити упродовж п’яти років. Заходи передбачають провадження діяльності, охорони, відтворення та використання природних комплексів і об’єктів, а також визначення та обґрунтування стратегії розвитку Парку на десять років.

  Назад