Департамент екології та природних ресурсів
Анонси

Назад

День зустрічі птахів провели в РЛП «Ялівщіна»

Рисунок в тексте

Иллюстрация

Щороку 1 квітня суспільство відзначає День птахів. Цей рік не став вийнятком і в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» було проведено акцію під назвою «ПОДАРУЙ ДЛЯ ПТАХІВ БУДИНОЧОК».

Акція мала на меті приваблення, поширення та збільшення чисельності та видового різноманіття птахів, а також захисту соснових насаджень парку.

Нагадаємо, що на території РЛП «Ялівщина» зустрічається 79 видів птахів.

Організаторами природоохоронної акції виступили Адміністрація РЛП «Ялівщина» спільно з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (Карпенко Ю.О. – завідувач кафедри екології та охорони природи) та Чернігівською обласною організацією Українського товариства охорони природи (голова – Потоцька С.О.).

В рамках акції на території Парку в Міжнародний день птахів було розвішано 100 будиночків для птахів, зокрема шпаківень, синичників, дуплянок. Учасниками акції стали вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та Чернігівської області: ЗОШ № 5, Ліцей № 15, ЗОШ № 30, ЗОШ № 12, Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2, Киселівська ЗОШ Чернігівського р-ну, Сновський НВК «ЗНЗ - І-ІІ ст., ДНЗ», представники ЧНТУ, екологічно свідома громадськість. До участі в акції також долучились Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства і районне комунальне спеціалізоване лісо-господарське підприємство «Корюківкаліс», які надали готові шпаківні та матеріали для їх виготовлення.

Найкращі та найоригінальніші роботи відзначено подарунками (книги, буклети, еко-ігри, еко-календарі та ін.) та будуть відмічені Грамотами від організаторів.

За даними комунального закладу РЛП «Ялівщина»

Назад