Департамент екології та природних ресурсів
Анонси

Назад

Природоохоронна акція "Збережи первоцвіти"

Рисунок в тексте

Иллюстрация

Мета акції: зберегти в наших лісах та відновити на колекційних ділянках ранньоквітучі весняні рослини та привернути увагу населення до проблеми зникнення первоцвітів у нашій країні, зокрема на Чернігівщині.

Терміни проведення акції: з 10 квітня по 8 травня 2018 року.

Заходи, що пропонуються під час природоохоронної акції:

- творчий конкурс серед учнів «Первоцвіти весняні квіти, які потребують збереження та відновлення в колекціях» (малюнки, плакати та листівки, оповідання, вірші);

- фотоконкурс серед учнів «В об’єктиві – краса первоцвітів» (авторські фото первоцвітів в природі та на колекційних ділянках надсилати на електронну адресу Оргкомітету та роздруковані фото для виставки приносити на кафедру екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка);

- проведення позакласних занять на тему: «Збережемо первоцвіти разом»;

- розповсюдження різнопланової інформації (буклети, листівки, плакати).

Організатори акції:

- Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи (Голова організації – Потоцька С.О.);

- Кафедра екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (завідувач кафедрою екології та охорони природи – Карпенко Ю.О.);

- Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (координатор – Дяченко М.О.);

- Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.

Звітні матеріали подавати у форматі А–4 друкованого тексту (кегль 14, інтервал одинарний), додавати фотоматеріали під час проведення заходів і результати природоохоронної акції та роздруковані особисті оригінальні 1–4 фото для виставки розміром А–4 у приміщенні Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Інформацію надсилати: звіт про проведені заходи (електронні, скановані матеріали) надсилати на електронну адресу Оргкомітету конкурсу до 6 травня 2018 року grrada-chernigov-lis@ukr.net або на поштову адресу: Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи. 14000, м. Чернігів, вул. Чернишевського, 14.

Матеріали, які будуть надіслані пізніше, не розглядатимуться.

Підведення підсумків акції:

Підсумки природоохоронної акції будуть оголошені 8 травня 2018 року у приміщенні Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (учасникам будуть розіслані запрошення на електронну пошту).

Кращі ЗНЗ м. Чернігова та Чернігівської області в подарунок отримають кольорову книгу-альбом «Первоцвіти – тендітна усмішка весни», розроблену за підтримки національного природного парку «Голосіївський», нагороджені Сертифікатами до Музею Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, для учасників фотоконкурсу – призи та будуть відзначені найкращі навчальні заклади Грамотами від організаторів.

Адреса Оргкомітету: Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (кафедра екології та охорони природи, ауд. 328).

Всі учасники отримають інформаційні матеріали щодо збереження первоцвітів та електронні матеріали підсумкового звіту конкурсу «В об’єктиві – краса первоцвітів».

Назад