Департамент екології та природних ресурсів
Анонси


Назад

«Життя в стилі ЕКО»

Рисунок в тексте

Иллюстрация

5 червня, у Всесвітній день навколишнього природного середовища, в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» відбувся екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО».

Організатором свята виступив Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації за активної підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій, Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

На фестиваль завітали понад 500 учнів з пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл Чернігова та області, а також люди небайдужі до проблем довкілля.

Розпочався фестиваль з «Чистих ігор», тобто прибирання парку в ігровій формі з використанням методу сортування та роздільного збирання. В прибиранні взяли участь молодь та учні пришкільних таборів в супроводі вчителів та вихователів. Формат «Чистих ігор» поширений в багатьох країнах світу і сприяє формуванню екологічної культури у дітей.

Традиційно на фестивалі висадили Дерево миру. Цього року це японська сакура або ж вишня дрібнопильчата. Деревце поповнило колекцію екзотичних рослин агробіостанції обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Також всі бажаючі мали змогу долучитися до майстер-класів, екологічного квесту, спортивної естафети, насолодитися виступами творчих колективів та скуштувати куліш і фіточай.

Під час фестивалю відбулось нагородження переможців конкурсу «Одна планета – одне майбутнє» дипломами та цінними призами.

Назад

04 Червня 2018 09:08