Анонси

  Діяльність обласного штабу

  Назад

  Розпорядження голови Чернігівської ОДА від 31.01.2020 №58 
  «Про створення штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області»

   

  *****

  Діяльність штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області:

   

  *****

  РЕГЛАМЕНТ 
  діяльності штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території Чернігівської області

  *****

  Розпорядження голови облдержадміністрації від 14.02.2020 №91 «Про розроблення проєкту Програми протидії незаконним рубкам лісів і діяльності нелегальних деревообробних пунктів у Чернігівській області на 2020-2024 роки

  *****

  Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти рубкам лісів

  На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

  Облдержадміністрація розраховує на небайдужість та активність жителів області і звертається з проханням оперативно повідомляти про факти порушення законодавства у сфері лісокористування. Інформацію можна надати за телефоном 102 або на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства: (0462) 676-942, 050 4191554.

  До речі, інформацію про походження деревини можна отримати на сайті Державного підприємства «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр» за посиланням.

   

  *****

   

  Доручення голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка за підсумками засідання штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області

   

  *****

   

  Голова ОДА Андрій Прокопенко: Об'єднуємо зусилля задля збереження лісів Чернігівщини

  7 лютого, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів перше засідання обласного штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області.

  Організація штабу стала логічним продовженням рішень колегії ОДА, яка відбулася 30 січня.

  – Ми зробили відкритий анонс і запросили до роботи всіх бажаючих – громадськість та активістів, щоб разом протидіяти нелегальним рубкам лісів та прихованим деревообробним пунктам. Лише у такій тісній та прозорій співпраці можна кардинально змінити ситуацію у сфері лісництва Чернігівщини, – зазначив Андрій Прокопенко.

  Детальніше.

  *****

   

  Голова ОДА Андрій Прокопенко: Електронному обліку деревини – бути!

  30 січня, на Колегії Чернігівської ОДА було детально розглянуто, як триває протидія незаконній вирубці лісів на території області. Засідання провів голова ОДА Андрій Прокопенко.

  У заході взяли участь очільники районів та громад, керівники лісогосподарських підприємств, представники ДСНС та Нацполіції.

  Про роботу лісогосподарських підприємств доповіли заступник начальника Чернігівського управління Держлісагентства Володимир Єленич та генеральний директор КП «Чернігівоблагроліс» Олександр Клишта.

  – На державному рівні вже напрацьована нормативна база для наведення ладу у цій сфері. Використовуємо це на місцях. Важливо, що є результат наших спільних дій. Сьогодні керівник КП «Чернігівоблагроліс» особисто проінформував, що підприємство закупило відповідне обладнання та бірки для запровадження електронного обліку деревини. Тож невдовзі система запрацює, – коментує Андрій Прокопенко.

  Детальніше.

  Назад