<<<1 - 11 з 1030>>>


05 Грудня 2022 10:37Важливо

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОДАВАВ ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ПРОГРАМУ ЄС LIFE – ПРОГРАМИ ДІЙ З ДОВКІЛЛЯ ТА КЛІМАТУ

Маємо важливу інформацію для тих, хто подавав заявки для участі у конкурсному відборі на Програму ЄС LIFE – Програми дій з довкілля та клімату.

7 грудня 2022 року

02 Грудня 2022 10:50Важливо

ЛІСГОСПИ ВЖЕ ПОЧАЛИ ПРОДАЖ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

Друзі, наші лісгоспи вже почали продаж новорічних ялинок.

Лісівники вирощують ці дерева на новорічних плантаціях, які є в кожній області. Термін вирощування таких дерев складає 4-8 років. Цей «новорічний врожай» – найбільш швидкостиглий. Адже зазвичай дерева ростуть, у залежності від породи, від 60 років і більше.

Ми спеціально кронуємо новорічні ялинки для того, щоб гілочки були густими, а хвоя – пишною. Тобто на певній відстані від стовбура зрізають точку росту на гіллі, і внаслідок цього прокидається кілька нових бруньок, гілля стає густішим.

Створення плантацій новорічних ялинок є екологічно та економічно виправданим, бо час дозволяє за 60 років створити і реалізувати щонайменше 10 плантацій таких деревцят.

Також новорічні ялинки та сосни заготовляються під час рубок формування і оздоровлення лісів, тому

02 Грудня 2022 10:42Подія

УКРАЇНА ПОСИЛЮЄ ВЛАСНУ ХІМІЧНУ БЕЗПЕКУ ТА РОБИТЬ ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО ЄВРОІНЕГРАЦІЇ

Верховна Рада схвалила у другому читанні урядовий законопроєкт «Про хімічну безпеку та управління хімічною продукцією». Це рамковий євроінтеграційний документ, який дозволить Україні виконати частину зобов'язань за Угодою про асоціацію з ЄС, а також подбати про захист українців і довкілля. 

“Завдяки цьому законодавчому

02 Грудня 2022 10:20Подія

ПРОДОВЖЕННЯ МАШТАБНОЇ РЕФОРМИ НАДРОКОРИСТУВАННЯ: В УКРАЇНІ ПРИЙНЯЛИ НЕОБХІДНІ ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ

Верховна Рада ухвалила у другому читанні доопрацьований євроінтеграційний законопроєкт №4187 щодо удосконалення законодавства у сфері користування надрами. Ініціатива розроблена Міндовкіллям, Держгеонадрами та парламентарями для модернізації та дерегуляції правил роботи у цій сфері. 

“Це важливий крок

01 Грудня 2022 16:35Важливо

УКРАЇНА ПРАЦЮЄ НАД КОНСОЛІДАЦІЄЮ СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ У ПИТАННЯХ ОЦІНКИ ШКОДИ ДОВКІЛЛЮ ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ

На цьому наголосила радниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Тетяна Тимочко у своєму виступі на міжнародному колоквіумі, що відбувся 1 грудня в провідному французькому університеті Ла-Рошель.

Основні тези виступу

01 Грудня 2022 12:19Увага

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ З 1 ГРУДНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РАКІВ

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, виношування ікри та першої линьки.

Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час їх природного відтворення і збільшення запасів у водоймах Чернігівської області. Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України в Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області виданий наказ від 21 листопада 2022 року № 109-од.

Повідомляємо, що лов раків в заборонений

01 Грудня 2022 10:55Актуально

ВОДОГОСПОДАРСЬКА ОБСТАНОВКА В ЛИСТОПАДІ

Осінній період поточного року підходить до завершення і всі природні процеси поступово переходять у зимовий режим. На річках спостерігається менш інтенсивне коливання рівнів води, що свідчить про початок підготовки до зимового періоду. Загалом, гідрометеорологічні умови, що склалися за час осіннього періоду сприяли покращенню водогосподарської обстановки на всіх водних об’єктах.

Така позитивна динаміка пов’язана з інтенсивними опадами у вигляді дощу та снігу протягом всієї

30 Листопада 2022 11:56Важливо

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОСИЛЕНО ЗАХОДИ У ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПЕРІОД

Нині під російською окупацією та бойовими діями перебуває близько 450 тис. га лісів України, пожежами знищено понад 13 тис. гектарів.  Сьогодні ліс є полем бою, прихистком для наших воїнів, сировиною для обігріву населення та являється важливим природнім, цінним  ресурсом навколишнього середовища.

Кожного року, напередодні новорічних свят, з метою дотримання

29 Листопада 2022 15:22Важливо

ЗА ЦЕЙ РІК У РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ЗЕЛЕНА КРАЇНА» ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ЩЕ БЛИЗЬКО 182 МІЛЬОНІВ ДЕРЕВНИХ РОСЛИН

За цей рік у рамках програми Президента «Зелена країна» лісівники висадили ще близько 182 мільйонів деревних рослин — Голова Держлісагентства Юрій Болоховець

Загалом за весь час реалізації програми висаджено майже 240 мільйонів деревних рослин. Так, ми продовжуємо висадку молодого лісу навіть під час війни. Висаджуємо там, де зараз це безпечно. А на Херсонщині, наприклад, ми встигли в цьому році висадити ліс ще до початку повномасштабного вторгнення.

Детально по областях:

25 Листопада 2022 15:11Актуально

УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ПРЕДСТАВЛЯЄ НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ КРАЇНИ НА CITES СОР19 У ПАНАМІ

У Панамі триває Конференція Сторін Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни й флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), COP19.

Близько 4000 урядовців, експертів, представників різних місцевих, національних і міжнародних організацій, які працюють у сфері збереження біорізноманіття, обговорюють найактуальніші питання торгівлі та збереження дикої природи.

У рамках участі у конференції перший заступник

25 Листопада 2022 11:43Актуально

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: ЗАКОНОДАВСТВО, ЕКОНОМІКА, ТЕХНОЛОГІЇ» ПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ

24–25 листопада в онлайн-форматі відбувається щорічний Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

У 2022 році Україна веде героїчну і виснажливу боротьбу проти російської збройної агресії, наслідками якої є бомбардування великих міст і маленьких селищ, загибель людей. Через обстріли промислових підприємств, місць накопичення небезпечних відходів, об’єктів критичної інфраструктури у довкілля потрапляють отруйні хімічні речовини. На фоні багаторічних проблем поводження з відходами в Україні,

<<<1 - 11 з 1030>>>