<<<1 - 11 з 886>>>


21 Січня 2022 15:09Важливо

РОБОТУ «ЕКОМАПИ» ПРИЗУПИНЕНО: МІНДОВКІЛЛЯ ВЖЕ ПРАЦЮЄ НАД НОВИМ СУЧАСНИМ СЕРВІСОМ, ЩО ДОЗВОЛИТЬ СТЕЖИТИ ЗА ЛІКВІДАЦІЄЮ СМІТТЄЗВАЛИЩ ОНЛАЙН

З технічних причин, після кібератаки, що сталася в ніч з 13 на 14 січня, відновити роботу електронного сервісу «Екомапа» https://ecomapa.gov.ua/ не має можливості.

«Екомапа» була створена ще у 2017 році та вже давно потребувала модернізації та впровадження нових сучасних інструментів. Сервіс не відповідав сучасним стандартам захисту інформації та кібербезпеки.

Наразі Міндовкілля працює над новим технічним рішенням

19 Січня 2022 09:23Актуально

НА ЧАСІ – ЕКОЛОГІЧНІ ПИТАННЯ: ОБЛАСНИЙ ШТАБ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ТРИ МІСЯЦІ

В облдержадміністрації відбулося засідання Штабу з координації роботи щодо протидії екологічним загрозам та порушенням вимог природоохоронного законодавства на території області. До речі, в оновлений склад увійшли й представники Управління Держпраці в області та Спеціалізованої екологічної прокуратури.

Засідання провів

14 Січня 2022 08:44Актуально

«ГАРЯЧІ» ПИТАННЯ ПРО ЯЛІВЩИНУ

Функціонування та розвиток РЛП «Ялівщина» — тема, яка викликає значний інтерес у громадськості. Втім, навіть уже вирішені питання та пройдені етапи формування парку досі провокують різночитання та суперечки. Для роз’яснення ситуації пропонуємо відповіді на найгарячіші запитання про Ялівщину.

1. Як знайти межі регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» на Публічній кадастровій карті України?

Відповідь: на Публічній кадастровій карті України праворуч угорі натискаємо на білий квадрат, де відображаються шари кадастру. Далі натискаємо на «Обмеження у використанні земель» і у м. Чернігові на території, де розташований РЛП «Ялівщина», з’явиться контур малинового кольору – це і є зареєстрована в Державному земельному кадастрі інформація про межі РЛП «Ялівщина» та встановлені обмеження.

 
 
Шар на Публічній кадастровій карті України «Природно-заповідний фонд» дає можливість побачити інформацію про
13 Січня 2022 15:55Цікаво

ПІДПРИЄМСТВА ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ВИСАДИЛИ БЛИЗЬКО 240 МІЛЬЙОНІВ ДЕРЕВНИХ РОСЛИН ЗА 2021 РІК

«Цього року підприємства, які підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, висадили 240 мільйонів сіянців та саджанців. Крім того, на землях інших лісокористувачів висаджено додатково близько 9 мільйонів деревних рослин», - повідомив Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Лідер по висадці – Полісся. На Житомирщині висаджено майже 51 мільйон сіянців. На Волині – 23,3 мільйони сіянців. 29,5 мільйонів сіянців висаджено на Рівненщині. 15,6 мільйонів висаджено на Чернігівщині.

13 Січня 2022 09:37Актуально

ОНЛАЙН ВИСНОВКИ ПРО ТРАНСКОРДОННЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ ЗЕЛЕНОГО ПЕРЕЛІКУ ТЕПЕР МАЮТЬ СТАТУС ОФІЦІЙНОГО ДОКУМЕНТА

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок реалізації експериментального проєкту щодо надання в електронній формі висновків про транскордонне перевезення відходів, які включені до Зеленого переліку.

Відтепер суб’єктам господарювання не потрібно витрачати час на поїздки до Міндовкілля. Адміністративну процедуру

12 Січня 2022 16:50Конкурс

МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ

За інформацією Посольства України в США, 5 січня 2022 р. Міжнародний фонд захисту тварин (International Fund for Animal Welfare - IFAW) звернувся із запрошенням до участі у четвертому міжнародному мистецькому конкурсі з нагоди Всесвітнього дня дикої природи (3 березня). Захід проводиться IFAW спільно з Секретаріатом Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), та Програмою розвитку ООН.

Згідно з умовами, до участі в конкурсі

12 Січня 2022 16:31Подія

ВСЯ ДІЯЛЬНІСТЬ НАВКОЛО РЛП «ЯЛІВЩИНА» МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ПРОЗОРОЮ — В’ЯЧЕСЛАВ ЧАУС

22 грудня 2021 року Головне управління Держгеокадастру в Чернігівській області внесло інформацію до Державного земельного кадастру про обмеження у використанні території РЛП «Ялівщина» площею 168,7 га та зареєструвало його межі.

Таким чином було поставлено крапку у багаторічних дебатах навколо меж регіонального ландшафтного парку. Затверджену територію РЛП "Ялівщина" та обмеження у її використанні можна побачити на Публічній кадастровій карті в меню «Кадастровий поділ»

12 Січня 2022 15:24Актуально

МІНДОВКІЛЛЯ СХВАЛИЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ЗВІТУ З ОВД У НАДРОКОРИСТУВАННІ

Маємо гарну новину для тих, хто пише звіти з оцінки впливу на довкілля та видобуває корисні копалини. Наказом Міндовкілля затверджені Методичні рекомендації з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля для видів діяльності у галузі видобування корисних копалин.

Документ розробили, щоб спростити підготовку звіту з ОВД у  гірничодобувному секторі. Він містить практичні рекомендації і призначений для тих, хто проводить

12 Січня 2022 15:01Актуально

ВІДТЕПЕР УСІ ЛІСОКОРИСТУВАЧІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ

Відповідний порядок ведення лісовпорядкування затвердили наказом у Міндовкіллі. Документ розроблений на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації», введеного в дію Указом Президента України від 23.03.2021 № 111

Порядок

12 Січня 2022 14:56Актуально

В УКРАЇНІ ПОЧАЛИ ДІЯТИ НОВІ ПРОГРАМИ МОНІТОРИНГУ ВОД

Відповідні накази підписав в.о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець. Тепер якість поверхневої, підземної та морської води перевірятимуть за новими програмами моніторингу. 

Здоров'я та життя українців залежить від якості води - підземної, поверхневої чи морської. А для того, щоб правильно діагностувати “хвороби” водних ресурсів потрібно застосовувати сучасні стандарти моніторингу. Вони допоможуть нам отримати достовірні

10 Січня 2022 12:24Подія

ВСТАНОВЛЕНІ МЕЖІ ЛАНДШАФТНОГО ЗАКАЗНИКА «МУРАВ’ЇВСЬКИЙ»

Ландшафтний заказник «Мірав’ївський» тепер має офіційні межі. Відомості про обмеження у використанні земель цього об’єкту природно-заповідного фонду внесені днями до Державного земельного кадастру на основі проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж заказника. Найближчим часом вони відображатимуться на Публічній кадастровій карті України та враховуватимуться при розробці всіх видів документів.

Все це сприятиме збереженню особливо цінних

<<<1 - 11 з 886>>>