Дорогі жінки, колектив Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА щиро вітає Вас з прийдешнім весняним святом!
8 березня – це не просто дата, а символ сили, мужності, ніжності, любові та краси.
У ці непрості часи українки щодня доводять, що їхній внесок у майбутнє країни – неоціненний. Від виховання дітей у складних умовах до служби в ЗСУ, від волонтерства до праці на всіх життєвих фронтах – Ви є справжнім уособленням незламності та любові.