З 20 ЛЮТОГО 2025 РОКУ ПАЦІЄНТИ ПОЧНУТЬ ОТРИМУВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ З ЕСОЗ ЧЕРЕЗ VIBER
Національна служба здоров’я України інформує, що в постанову Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 411 «Деякі питання електронної системи охорони здоров’я» внесено зміни.
Так, з 20 лютого цього року повідомлення з Електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ) з кодом підтвердження, номером е-рецепта або е-направлення надходитимуть пацієнтам у Viber.
У разі відсутності у пацієнта Viber СМС залишаться як гарантований канал доставки таких повідомлень.
Разом з тим пацієнти, які не мають телефону, як і раніше, зможуть отримати інформаційну довідку.