Днями Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА отримав Подяку від громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» за організацію у 2024 році заходів до Всесвітнього дня прибирання.
Нагадаємо, що в підсумку Чернігівщина ввійшла до трійки лідерів.
Шановні наші громади, екоактивісти, представники органів влади, установ, підприємств, організацій, ЖЕКів, ОСББ, бізнесу, закладів культури і спорту, навчальних і медичних закладів, жителі і гості нашої області!
Ми щиро дякуємо всім учасникам акції, які долучилися до цієї роботи та зробили нашу Чернігівщину чистішою й охайнішою!
Ця Подяка усім Вам!
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації