Анонси

  Нормативно-правові акти з СЕО

  Назад

  ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

  Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації нагадує, що проект документа державного планування як державного, так і місцевого та регіонального рівнів, звіт про стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення цих документів замовник подає (на паперових носіях та в електронному вигляді) до Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерства охорони здоров’я України ( п. 1 ст. 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

  Одночасно проект документа державного планування місцевого та регіонального рівнів, звіт про стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення цих документів замовник також подає до структурних підрозділів обласної державної адміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я (п. 2 статті 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

  Крім того зазначаємо, що згідно з п. 3 ст. 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» замовник протягом п’яти робочих днів з дня затвердження документа державного планування розміщує на своєму офіційному веб-сайті затверджений документ державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення і письмово повідомляє про це Міністерство екології та природних ресурсів України.

   

  Інструкція користування Єдиним реєстром стратегічної екологічної оцінки для суб'єктів СЕО

  *****

  Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» 

  *****

  Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки"

  *****

  Постанова Кабінету Міністрів України від 2 травня 2023 року № 430 "Про затвердження порядку ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки"

  *****

  Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1272 «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення»

  *****

  Критерії визначення наслідків для довкілля, у тому числі для здоров'я населення

  *****

  Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.07.2019 №260 «Про внесення змін до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

  *****

  Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 29 грудня 2018 року № 465 «Зміни до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

  *****

  Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 10 серпня 2018 року № 296 «Про затвердження Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування»

   

   

  Назад

   

  Картинки по запросу картинка міністерство захисту довкілля та природних ресурсів

   

   
   

   
   
  Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система