Анонси


  Назад

  ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

  Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації нагадує суб’єктам господарювання, які отримали висновки з оцінки впливу на довкілля (ОВД) на плановану діяльність, про необхідність проведення післяпроєктного моніторингу та надання відповідних звітних матеріалів.

  Післяпроєктний моніторинг здійснюється з метою виявлення будь-яких розбіжностей і відхилень у прогнозованих рівнях впливу впровадженої господарської діяльності на стан довкілля, а також визначення ефективності заходів із запобігання забрудненню навколишнього природного середовища.

  Порядок, строки і вимоги до проведення післяпроєктного моніторингу визначаються у висновках з ОВД до кожної конкретної планованої діяльності.

  До слова, зазначені вимоги встановлені статтею 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

  Звертаємо увагу, що звіти про результати післяпроєктного моніторингу необхідно в обов’язковому порядку направляти Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, у разі, якщо висновки з ОВД готував уповноважений центральний орган – звітні матеріали подаються до Міндовкілля.

  З результатами післяпроєктного моніторингу впливу господарської діяльності, впровадженої на території області діяльності, можна ознайомитися за посиланням.

   

  Назад