Анонси


    Назад

    ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ "ОДНА ПЛАНЕТА-ОДНЕ МАЙБУТНЄ"

    Цьогоріч на обласний екологічний конкурс надійшло 45 робіт від 44 учасників. Традиційно представники двох вікових категорій (15-18 років та 19 років і старше) змагалися у трьох номінаціях «Північна краса України», «Довкілля і я», «Погляд у чисте майбутнє». Серед конкурсантів – школярі та студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів області, представники громадськості.

    У номінації «Північна краса» учасники представили фото власного авторства природнього розмаїття рідного краю; в номінації «Довкілля і я» розповіли про власну практичну діяльність у сфері захисту та збереження довкілля Чернігівщини; представники номінації «Погляд у чисте майбутнє» презентували дослідницькі роботи екологічного спрямування.

    Роботи оцінювало журі у складі представників організаторів конкурсу та громадськості за критеріями і бальною шкалою, визначеними Положенням про конкурс 

    Підсумки конкурсу були підбиті на засіданні журі наприкінці травня з урахуванням встановленого рейтингу оцінювання за кожною номінацією та віковою категорією:

    Номінація «Північна краса України»:

    І вікова категорія:

    І місце – Радус Олександра, Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського (770 балів);

    І місце – Вовк Наталія, комунальний заклад «Комарівська гімназія» Чернігівської обласної ради (761 бал);

    І місце – Капуза Михайло      Комунальний заклад «Комарівська гімназія» Чернігівської обласної ради (727балів);

    І місце – Скорина Аня, Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (713 балів).

    ІІ місце – Гаркава Тетяна, Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (699 балів);

    ІІ місце – Красько Данило, Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (689 балів);

    ІІ місце – Скоп Дмитро, Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (682 бали);

    ІІ місце – Вязовік Віктор, Печенюгівський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (680 балів);

    ІІ місце – Неживець Світлана, Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (685 балів);

    ІІ місце – Тищенко Данило, Печенюгівський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (675 балів);

    ІІ місце – Радченко Єлизавета, Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Прилуцької міської ради (669 балів);

    ІІ місце – Самойленко Вікторія, Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (664 бали);

    ІІ місце – Ткаченко Яна, Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (662 бали).

    ІІІ місце – Неживець Альона, Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (648 балів);

    ІІІ місце – Якунічкіна Анастасія, Чернігівська ЗCОШ І-ІІІ ступенів № 2 Чернігівської міської ради Чернігівської області (645 балів);

    ІІІ місце – Білозор Ярослава, Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського (642 бали);

    ІІІ місце – Бабійчук Данило. Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (641 бал);

    ІІІ місце – Григораш Катерина, Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (639 балів);

    ІІІ місце – Суседько Анастасія,Грем’яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради (633 бали);

    ІІІ місце – Заєць Віталіна, Орлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області (625 балів);

    ІІІ місце – Нічипорук Володимир, Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Комарівської сільської ради (623 бали).

    ІV місце – Тупікова Поліна, комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» (585 балів);

    ІV місце – Ломако Дар’я, комунальний заклад «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради (568 балів);

    ІV місце – Омеляненко Діана, Чулінда Вікторія, Кучинівська ЗОШ I-III ступенів Сновської міської ради (565 балів);

    ІV місце – Миронько Вероніка, комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» (564 бали);

    ІV місце – Андрос Сергій, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (561 балів);

    ІV місце – Токар Анна, Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Комарівської сільської ради (551 бал);

    ІV місце – Зелко Олег, комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» (550 балів);

    V місце – Лелюк Вікторія, комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» (450 балів).

    ІІ вікова категорія:

    І місце – Степаненко Оксана, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (720 балів);

    І місце Андрос Світлана, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (717 балів);

    ІІ місце – Жорова Олена, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (680 балів);

    ІІ місце – Нємцева Катерина, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (678 балів);

    ІІІ місце Мороз Олена, Тур'янський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Сновської міської ради Чернігівської області (649 балів);

    ІІІ місце – Кирієнко Ярослав, Національний університет «Чернігівська політехніка» (630 балів).

    Номінація «Погляд у чисте майбутнє»:

    І вікова категорія:

    І місце – Білозор Ярослава, Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського (655 балів);

    ІІ місце – Кожушко Ірина, Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Прилуцької міської ради (646 балів);

    ІІ місце – Омеляненко Діана  та Чулінда Вікторія, Кучинівська ЗОШ I-III ступенів Сновської міської ради (645 балів);

    ІІІ місце – Кухаренко Поліна, Сновська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сновської міської ради (596 балів);

    ІІІ місце – Скорина Анна, Орлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради (591 бал).

    Номінації «Довкілля і я»:

    І вікова категорія:

    ІІ місце – Шауро Марина, Грем’яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради (671 бал).

    ІІ вікова категорія:

    І місце – Скиба Наталія, Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 6 Прилуцької міської ради Чернігівської області (719 балів);

    ІІ місце – Плеса Інна та Шиш Наталія, комунальний опорний заклад «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради (604 бали);

    ІІІ місце – Кирилюк Василь, пенсіонер (550 балів);

    ІV місце – Седячко Валентина, комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок школяра Новобілоуської сільської ради Чернігівської області» (456 балів).

    Нагородження переможців та призерів конкурсу здійснюватиметься за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки.

    Нагадаємо, конкурс «Одна планета – одне майбутнє» проводиться щороку Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації спільно з Управлінням освіти і науки ОДА з метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на поліпшення стану навколишнього природного середовища Чернігівської області, підвищення екологічної і правової обізнаності учнівської молоді та громадян щодо охорони навколишнього середовища шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю.

    Наказ Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації та Управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.05.2021 №28/149 «Про підсумки ІІ (відбіркового/заочного) етапу щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє»

    ПРОТОКОЛ засідання журі з підведення підсумків ІІ (заключного/заочного) етапу щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє» від 26 травня 2021 року

     

    Департамент екології та природних
    ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

     

     

    Назад