Анонси


  Назад

  ВСТАНОВЛЕНІ МЕЖІ ЛАНДШАФТНОГО ЗАКАЗНИКА «МУРАВ’ЇВСЬКИЙ»

  Ландшафтний заказник «Мірав’ївський» тепер має офіційні межі. Відомості про обмеження у використанні земель цього об’єкту природно-заповідного фонду внесені днями до Державного земельного кадастру на основі проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж заказника. Найближчим часом вони відображатимуться на Публічній кадастровій карті України та враховуватимуться при розробці всіх видів документів.

  Все це сприятиме збереженню особливо цінних природних комплексів заказника від руйнування і забудови та зупинить передачу його територій у приватну власність.

  Нагадаємо, що ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Мірав’ївський» оголошений Указом Президента України у вересні 2019 року. Він має площу 1095,6832 гектарів і розташований на території Новгород-Сіверського району.

  Торік за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища розроблений Проєкт землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Мурав’ївський». Документ розроблений на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації в рамках виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки. У грудні він пройшов процедуру погодження з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України і був затверджений замовником.

   

  Департамент екології та природних ресурсів
  Чернігівської облдержадміністрації

  Назад

  14 Січня 2022 09:39