Анонси


  Назад

  «ПЛЮС» ЩЕ ОДНА ПОСЛУГА У ДОВКІЛЛЄВІЙ СФЕРІ ТЕПЕР НАДАЄТЬСЯ У РЕЖИМІ «PEOPLELESS»

  Уряд схвалив експериментальний проєкт щодо взяття на державний облік об’єктів, які справляють шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, в електронній формі - через Єдину екологічну платформу “ЕкоСистема”.

  Тож підприємства вже можуть користуватися відповідним сервісом на нашій #ЕкоСистемі https://eco.gov.ua/.

  Ті, хто раніше мав справу з цією адмінпроцедурою, знають скільки часу витрачається на перевезення паперових документів, очікування їх розгляду та далі виправлення помилок. Крім того, суб’єкти господарювання повинні подавати документи або інформацію, яка вже є у органів державної влади та місцевого самоврядування. 

  “Ми прагнемо, щоб взаємодія з державою не відволікала підприємства від роботи, а дотримання вимог законодавства не ставало тягарем, якого хочеться уникнути через бюрократію. Щоб суб'єкти господарювання думали як розвивати свою діяльність, а не як пройти квест з отримання тієї чи іншої адміністративної послуги. Тому продовжуємо впроваджувати нові ІТ-рішення і будувати прозорі алгоритми взаємодії”, - прокоментував Міністр Руслан Стрілець. 

  Які переваги  отримання послуги онлайн:

  • чиновник не приймає участь у розгляді заявок
  • строк надання послуги скорочується із 30 днів до нуля
  • стати на держоблік можна пройшовши всю процедуру із власного гаджету
  • дані автоматично вносяться до відповідного Реєстру
  • суб'єкт господарювання може самостійно роздрукувати електронний документ з QR-кодом з ЕкоСистеми.  

  Послугу реалізовано у партнерстві Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

  За інформацією  Міністерства захисту довкілля 

  та природних ресурсів України

  Назад