Анонси


  Назад

  ЗМЕНШУЄМО АДМІНТИСК ТА БУДУЄМО ПРОЗОРІ ВІДНОСИНИ В КРАЇНІ: ЩЕ ОДНА ДОВКІЛЛЄВА ПОСЛУГА ТЕПЕР НАДАЄТЬСЯ «PEOPLELESS»

  Довідку про визначення величин фонових концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі тепер можна отримати онлайн через національну платформу ЕкоСистема. Проведення такого експериментального проєкту в Україні схвалив 04 листопада  Уряд на засіданні.

  Тож тепер не потрібно очікувати на паперовий документ. Достатньо зайти на ЕкоСистему https://eco.gov.ua/, заповнити форму та одразу отримати автоматичний запис у реєстрі та електронну довідку з QR-кодом.

  Які переваги такого формату:
  - всю процедуру можна пройти із власного гаджету у будь-який час;
  - не можливо припуститися технічних помилок при заповненні заявок;
  - відсутня необхідність верифікувати дані з різних паперових джерел;
  - чиновник не приймає участі у розгляді заявок;
  - строк надання послуги скорочується із 30 днів до нуля;
  - отриманий електронний документ завжди “під рукою” коли це потрібно, його не можна загубити чи забути;
  - але за необхідності довідку можна роздрукувати з ЕкоСистеми.
  -
  Відповідно витрати сил та ресурсів, які йшли на отримання адміністративної послуги, тепер можна спрямувати на щось більш корисне, наприклад, інвестувати у розвиток власного бізнесу.

  “Сьогодні важливо не заважи кожному робити свою справу: бізнесу - працювати і піднімати економіку країни, а державі якісно виконувати свої обов'язки, позбавляючись застарілих форматів взаємодії та накопичення папірців. Тому продовжуємо впроваджувати нові ІТ-рішення”, - прокоментував Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

  Експериментальний проєкт діятиме до кінця 2023 року. Після чого буде оцінена його ефективність та доцільність продовження.

  Послугу реалізовано у партнерстві Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

  За інформацією міністерства захисту довкілля 

  та природних ресурсів України

  Назад