Анонси


  Назад

  ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАД КИЇВСЬКОЇ, ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

  Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України пропонує взяти участь громадавм та зацікавленним особам у пілотному проекті FAО ООН та Асоціації сільських, селищних та об’єднаних громад України «Нові можливості для жінок – еколого-економічний потенціал лісосмуг, само заліснених, та інших необроблених (занедбаних) природних територій». 

  Метою проекту  є підтримка  громад Сумської, Київської та Чернігівської  областей у частині ефективного використання природно-ресурсного потенціалу лісосмуг, само заліснених та інших неокультурених (занедбаних) природних територій, таким чином заохотити цільові групи вразливі під час війни в Україні до створення робочих місць, сприяти самозайнятості жінок і розвитку нових ринків праці, створювати  ланцюжки доданої вартості у сільському господарстві  за участю ВПО та сільських жінок.

  !!!!!!!!!!! Для участі у проекті заповніть аплікаційну форму та  мотиваційний лист (за посиланням), який містить інформацію  вашу зацікавленість у проекті та надішліть до 15.11.2022 року на електронну адресу [email protected]    Телефон для довідок: +380679570121.

  Для участі у проект буде відібрано 9 громад Київської, Чернігівської, Сумської області, які вмотивовані та мають природні ресурси( лісосмуги, само заліснені  та необроблені природні території).Критерії відбору  та оцінки заявників у проекті FAО ООН та Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України. 

  За результатами  конкурсу буде відібрано не більше 9 громад  з Київської, Сумської, Чернігівської областей, які наберуть найбільшу кількість балів.

  20 листопада 2022 року шляхом  повідомлення на електронну пошту заявника.

  Громади-  партнери, а також зацікавлені особи, які приймуть участь  у проекті:

  • Отримають знання, досвід та необхідну інформацію про використання еколого-економічного потенціалу лісосмуг, само заліснених територій  та інші необроблених (занедбаних) природних  території на прикладі екосистем  України.
  • Вивчать український  та зарубіжний досвід використання еколого-економічного потенціалу лісосмуг, їх екосистемні послуги та моделі їх застосування.
  • Візьмуть участь у 3 денному тренінгу з розробки  бізнес- моделей використання лісосмуг, само заліснених територій.
  • Отримають інструмент  та навички користування  ним для розробки бізнес- моделей  з використанням лісосмуг, само заліснених територій та інших не окультурених земель.
  • 9 громад с творять дорожні карти для відкриття нових підприємств на основі використання екологічного, економічного лісосмуг, само заліснених територій  та інші необроблених (занедбані) природних  території на прикладі екосистем  України.
  • Співпрацюватимуть з експертами та консультантами у розробці бізнес- моделей використання лісосмуг,  само заліснених  територій або необроблену території для проектування бізнес- моделі.
  • У 3 вибраних громадах (1 громада на область)  на основі розробленої моделі будуть розподілені  саджанці та інші ресурси  для ведення бізнесу. (розсада та інші матеріали будуть надані ФАО для розповсюдження).

  Назад