Анонси


    Назад

    ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ "ОДНА ПЛАНЕТА-ОДНЕ МАЙБУТНЄ"

    Цього річ на обласний екологічний конкурс надійшло 122 роботи від 49 учасників. Традиційно представники двох вікових категорій (15-18 років та 19 років і старше) змагалися у трьох номінаціях «Північна краса України», «Довкілля і я», «Погляд у чисте майбутнє». Серед конкурсантів – школярі та студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів області, представники громадськості.

    У номінації «Північна краса» учасники представили фото власного авторства природнього розмаїття рідного краю; в номінації «Довкілля і я» розповіли про власну практичну діяльність у сфері захисту та збереження довкілля Чернігівщини; представники номінації «Погляд у чисте майбутнє» презентували дослідницькі роботи екологічного спрямування.

    Роботи оцінювало журі у складі представників організаторів конкурсу та громадськості за критеріями і бальною шкалою, визначеними Положенням про конкурс 

    Підсумки конкурсу були підбиті на засіданні журі в першій декаді листопада з урахуванням встановленого рейтингу оцінювання за кожною номінацією та віковою категорією:

    Номінація «Північна краса України»:

    І вікова категорія:

    І місце – Мартиненко Анастасія, Остерський ліцей №1 Остерської міської ради Чернігівської області (651 бал);

    І місце – Стецюн Юлія, Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області (654 бали);

    І місце – Черевко Юлія, Дігтярівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області  (651 бал);

    ІІ місце – Бойко Вікторія, Наумівський ліцей Корюківської міської  ради Чернігівської області (600 балів);

    ІІ місце – Карпенко Анастасія, Остерський ліцей №1 Остерської міської ради Чернігівської області (607 балів);

    ІІ місце Комар Марія, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (601 бал);

    ІІ місце – Лобода Аліна, Кинашівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області (609 балів);

    ІІ місце – Лобода Алла, Кинашівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області (601 бал);

    ІІ місце – Папка Оксана, Шабалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області (602 бали);

    ІІ місце – Сиродой Дарина, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (603 бали);

    ІІ місце – Сисуненко Олександра, Дігтярівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області (601 бал);

    ІІІ місце – Ананенко Анжела, Перелюбський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області (574 бали);

    ІІІ місце – Борисенко Ольга, Наумівський ліцей Корюківської міської  ради Чернігівської області (584 бали);

    ІІІ місце – Гончаренко Ілля, Наумівський ліцей Корюківської міської  ради Чернігівської області 580 балів);

    ІІІ місце – Клейменов Євген, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (565 балів);

    ІІІ місце – Клейменова Софія, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (596 балів);

    ІІІ місце – Красько Данило, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (585 балів);

    ІІІ місце – Красько Назар, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (596 балів);

    ІІІ місце – Кочубей Анжела, Маценко Артем, Максименко Сергій, Новгород-Сіверський  державний ліцей імені  К.Д. Ушинського (565 балів);

    ІІІ місце – Пацюк Анна, Волинківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області (572 бали);

    ІІІ місце – Помаз Богдан, Перелюбський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області (562 бали);

    ІІІ місце – Скидан Дарія, Остерський ліцей №1 Остерської міської ради Чернігівської області (595 балів);

    ІІІ місце – Федоренко Тарас, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (578 балів);

    ІV місце – Бондарець Ольга, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області» (545 балів);

    ІV місце – Грищенко Фаїна, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (508 балів);

    ІV місце – Дударенко Євген, Волинківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області (535 балів);

    ІV місце – Заєць Віталіна, Орлівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (517 балів);

    ІV місце – Зайченко Єлизавета, Комунальний заклад «Вихвостівська гімназія» Тупичівської сільської ради Чернігівської області (548 балів);

    ІV місце – Іванченко Ірина, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (519 балів);

    ІV місце – Іллюшко Наталія, Наумівський ліцей Корюківської міської  ради Чернігівської області (546 балів);

    ІV місце – Кустенко Марк, Волинківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області (548 балів);

    ІV місце – Телега Поліна, Перелюбський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області (514 балів);

    ІV місце – Турок Іван, Орлівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (505 балів);

    ІV місце – Хоменко Руслан, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (525 балів);

    ІV місце – Чиж Дарина, Дігтярівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області (538 балів);

    V місце – Мала Олександра, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (497 балів);

    V місце – Неживець Альона, Орлівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (463 бали);

    V місце – Ткачова Діана, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області» (488 балів);

    ІІ вікова категорія:

    І місце – Андрос Світлана, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (652 бали);

    ІІ місце – Жорова Олена, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (607 балів);

    ІІІ місце Степаненко Оксана, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (554 бали);

    ІІІ місце – Крепосна Надія, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (553 бали)

    ІV місце – Нємцева Катерина, Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (534 бали);

    ІV місце – Шевченко Валентина, село Красностав, Ніжинський район, Чернігівська область (541 бал);

    V місце – Вишненко Діана, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (453 бали).

    Номінація «Погляд у чисте майбутнє»:

    І вікова категорія:

    І місце – Захарченко Ольга, Сновська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області  (622 бали);

    ІІ місце Кравець Надія, Спаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  Сосницької селищної ради Корюківського району Чернігівської області (595 балів).

    Номінації «Довкілля і я»:

    І вікова категорія:

    ІІ місце – Творчий колектив учнів 10 та 11 класів, Рождественська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області (618 балів).

    ІІ вікова категорія:

    І місце – Парандич Любов, Структурний підрозділ позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (693 бали);

    Нагородження переможців та призерів конкурсу здійснюватиметься за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки.

    Нагадаємо, конкурс «Одна планета – одне майбутнє» проводиться щороку Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації спільно з Управлінням освіти і науки ОДА з метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на поліпшення стану навколишнього природного середовища Чернігівської області, підвищення екологічної і правової обізнаності учнівської молоді та громадян щодо охорони навколишнього середовища шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю.

    Наказ Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації та Управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.11.2022 №68/164 «Про підсумки ІІ (відбіркового/заочного) етапу щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє»

    ПРОТОКОЛ засідання журі з підведення підсумків ІІ (заключного/заочного) етапу щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє» від 09 листопада 2022 року

     

    Назад