Анонси


  Назад

  ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТИ»

  У весни багато прикмет, одна з них – поява первоцвітів.

  Звичайно, первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів і парків, а ще – це неймовірна насолода від їх тендітної краси і різнобарв’я.

  На жаль, краса і витонченість цих весняних ранньоквітучих рослин є причиною їх масового знищення. І на сьогодні вже більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин та занесені до Червоної книги.

  Сьогодні в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відзначили авторів кращих робіт – учасників акції «Збережи первоцвіти».

  Чимало представників учнівської молоді взяли участь у творчому конкурсі «Первоцвіти весняні квіти, які потребують збереження та відновлення в колекціях», серед робіт – малюнки, плакати та листівки, оповідання і вірші, присвячені весняним ранньоквітучим рослинам.

  Крім того, значна кількість авторських фото відзначено в рамках фотоконкурсу «В об’єктиві – краса первоцвітів».

  Основна мета заходу – привернути увагу населення до проблеми зникнення весняних ранньоквітучих рослин в Україні, зокрема і на Чернігівщині.

  З вітальним словом до учасників заходу звернулися ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Олег Шеремет та директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Наталія Грудницька.

  – Ця акція – це чудова нагода звернути увагу суспільства на необхідність раціонального і бережливого ставлення до природи рідного краю, ефективного використання її ресурсів. Я дякую всім учасникам акції за вашу небайдужість і активну позицію у збереженні навколишнього природного середовища, ви – справжні патріоти своєї рідної землі, – зазначила Наталія Грудницька.

  Нагадаємо, що організаторами акції виступили ГО «Чернігівська обласна організація Українського Товариства охорони природи»; Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (кафедра біології, екології та охорони природи); Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА; Молодіжний кліматичний центр (КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей»); Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».

   

  Департамент екології та природних ресурсів
  Чернігівської облдержадміністрації

   

  Назад

   

  Картинки по запросу картинка міністерство захисту довкілля та природних ресурсів

   

   
   

   
   
  Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система