Анонси


  Назад

  ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО БУДІВНИЦТВА АРТЕЗІАНСЬКОЇ СВЕРДЛОВИНИ В СЕЛІ КУВЕЧИЧІ

  Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА спільно із суб’єктом господарювання заплановано проведення громадських слухань у процесі громадського обговорення планованої діяльності щодо будівництва свердловини з водорозбірною колонкою в с. Кувечичі Чернігівського району.

  Ознайомитися із зазначеною планованою діяльністю можна на цифровій платформі ЕкоСистема (модуль «є-ОВД», справа в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 7640 (202371110871).

  Громадські слухання відбудуться 15.05.2024 об 11.00 у режимі відеоконференції за посиланням: https://meet.google.com/upo-igwm-jsz.

  Для участі в обговоренні необхідно підключитися за посиланням – питання, зауваження та пропозиції можна надавати з голосу або написанням у чаті; у письмовій формі, в тому числі в електронній, надсилати на адресу профільного Департаменту: [email protected] до 28.05.2024.

  Нагадаємо, що громадські слухання у процесі громадського обговорення з оцінки впливу на довкілля проводяться для інформування громадськості про плановану діяльність, яка підлягає ОВД. Тимчасово, на період дії воєнного стану на території України, громадські слухання планованої діяльності проводяться у режимі відеоконференції.

   

  Департамент екології та природних ресурсів

  Чернігівської облдержадміністрації

  Назад

   

  Картинки по запросу картинка міністерство захисту довкілля та природних ресурсів

   

   
   

   
   
  Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система