Назад ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРІВ СПІВПРАЦІ «УНІВЕРСИТЕТ-МІСТО» 4 липня 2024 року представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації були запрошені до Національного університету «Чернігівська політехніка» на відкриття центрів співпраці «Університет-місто».
Цього дня провідні університети України презентували свої центри взаємодії «Університет-місто». Серед них – Національний університет «Чернігівська політехніка», Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
Визначною подією цього заходу стало підписання меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Чернігівська політехніка» та Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.
«Відкриття таких Центрів стане дієвим інструментом в процесах співпраці університетів з органами влади та управління. Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації відкритий до співпраці з різними групами стейкхолдерів задля спільної мети – розбудови кліматично нейтральних міст», ─ зазначив в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Олександр Лось.
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Назад |