Анонси

     

    Назад

    МІНДОВКІЛЛЯ ТА СВІТОВИЙ БАНК ДОМОВИЛИСЯ ПРО ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

    Світова спільнота продовжує підтримувати Україну у сфері захисту довкілля.

    Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук провела зустріч з Регіональним директором Світового банку у справах країн Східної Європи Робертом Джеймсом Сомом та командою Світового банку, яка працює над довкіллєвими питаннями.

    “Світовий банк залишається надійним партнером Міндовкілля. Роберт Джеймс Сом запевнив, що захист довкілля є важливим компонентом місії Світового банку і наскрізною темою у будь-якому проєкті. Ми обговорили фіксацію збитків довкіллю від війни та важливість “зеленого” відновлення України. Міжнародна підтримка та спільні підходи тут є ключовими”, – зазначила Світлана Гринчук

    Крім того, під час зустрічі йшлося про посилення співпраці у питаннях адаптації до змін клімату, розбудови системи торгівлі викидами (СТВ), а також інтеграції міжнародних стандартів управління водними ресурсами та лісовими масивами. Особливу увагу було приділено впровадженню нових цифрових інструментів для моніторингу стану довкілля.

     

    За інформацією Міндовкілля

    Назад

     

     

     
     

     
     
    Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система