Назад 21 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ Дні, присвячені енергозберігаючим технологіям, все частіше зустрічаються на сторінках календаря. Ця тенденція вкотре підкреслює необхідність збереження енергоресурсів, економії енергії та захисту довкілля.
Варто зазначити, що розв’язання нагальних екологічних проблем, у тому числі й енергозбереження, стає дедалі складнішим завданням, оскільки потребує колективної відповідальності та максимальної згуртованості суспільства.
Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації у своїй діяльності активно тримає зелену хвилю.
З метою створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні упродовж 2023 року, в рамках урядової програми обміну ламп розжарювання на світлодіодні, на Чернігівщині за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища вивезено на утилізацію майже 712 тис. ламп розжарювання. У 2024 році планується вивезти на утилізацію ще біля 16 тис. ламп розжарювання.
До речі, LED лампи екологічно безпечні – не потребують спеціальної утилізації та практично не випромінюють ультрафіолетове проміння.
Тож, подбайте про енергоефективність своїх помешкань – зробіть внесок у вирішення глобальної проблеми!
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Назад |