Назад ЗАВЕРШИЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ «ОДНА ПЛАНЕТА – ОДНЕ МАЙБУТНЄ» Сьогодні відбулося фінальне нагородження переможців обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє», зокрема, привітали Владислава Шимакова за зайняте І місце у номінації «Північна краса України».
Другий рік поспіль дивовижні роботи Владислава наповнюють яскравими фарбами та враженнями конкурсний відбір. Серед них – «Дзеркальне відображення водяної курочки», «Синиця довгохвоста», «Смугаста красуня».
Фото нагородження Владислава:


Фото робіт Владислава:



Владислав вкотре продемонстрував активну екологічну позицію та любов до природи рідного краю, показуючи приклад молоді Чернігівщини.
У цілому у 2024 році І місце зайняло 20 учасників конкурсу у трьох номінаціях – «Північна краса України», «Довкілля і я», «Погляд у чисте майбутнє».
Читати також: РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ОДНА ПЛАНЕТА – ОДНЕ МАЙБУТНЄ» – 2024.
Варто зауважити, що за рішенням конкурсної комісії, враховуючи активну екологічну позицію, до нагородження представлені всі учасники конкурсу. Дипломи та призи були передані районним військовим адміністраціям, громадам, навчальним закладам, які забезпечили урочисте вручення нагород призерам.
Як це було – дивіться у відеоролику нижче.
Тож запрошуємо поповнити лави любителів природи нашої області – долучайтеся до участі у конкурсі наступного року!
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Назад |