Назад В УКРАЇНІ ТРИВАЄ ТИЖДЕНЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ – ЩОРІЧНА КАМПАНІЯ З ПЕРЕВІРКИ ТА ПОКРАЩЕННЯ ЦИФРОВИХ НАВИЧОК УКРАЇНЦІВ З 18 по 24 листопада Міністерство цифрової трансформації України проводить Тиждень цифрової грамотності — щорічну кампанію з перевірки та покращення цифрових навичок українців.
«Цифрова грамотність — це базова навичка для кожного, хто хоче бути успішним у сучасному світі. З початку заснування Мінцифри ми ставили ціль охопити базовими цифровими навичками 6 млн українців. Досягли її за кілька років завдяки платформі Дія.Освіта. Зараз понад 60 % українців володіють базовими та просунутими цифровими навичками. Не менш важливо покращувати знання в цифровій безпеці, щоб користуватися всіма перевагами технологій», — Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України.
Стежте за сторінками Дія.Освіта, де на вас чекають:
- поради, як безпечно та з максимальними перевагами використовувати гаджети й мережу;
- інтерактиви про цифрову грамотність;
- гайди з використання онлайн-сервісів, доступні для користувачів усіх вікових категорій — від підлітків до людей елегантного віку.
Захистіть себе та рідних у цифровому світі під час війни за допомогою освітніх серіалів, створених за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»:
«Кібергігієна для молоді»
«Базові знання з кібергігієни»
«Кібергігієна: як захиститися від фішингу»
«Персональна кібергігієна».
та перевірте себе у двох симуляторах і швидкому тесті Кіберграмі.
Стежте за соцмережами Дія.Освіта під час Тижня цифрової грамотності, діліться матеріалами кампанії та ставайте амбасадорами цифрових навичок і кібергігієни: https://osvita.diia.gov.ua/cyberhygiene.
За інформацією Міністерства цифрової
трансформації України
Назад |