Назад У ЧЕРНІГОВІ ВІДБУЛИСЯ "РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ"
28 та 29 листопада представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА взяли участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції «Розумовські зустрічі».
Серед учасників заходу – експерти, науково-педагогічні працівники, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, журналісти – учасники з України, Польщі, Німеччини.
На конференції розглядалися питання, присвячені сучасним викликам, які ставить російська збройна агресія проти України перед світовою спільнотою: місце людини у суспільстві, захист її інтересів, прав і свобод, шляхи розбудови економіки, реформування освіти, європейська співпраця на шляху до відновлення країни та підтримка нашої держави у складний воєнний час.
Однією з ключових панельних дискусій конференції стала оновлена Державна стратегія регіонального розвитку на 2021-2027 роки: новації, проблеми її реалізації, врахування потреб громад України у реконструкції та відновленні.
Крім того, були представлені проєкти порятунку об’єктів історичної спадщини України.
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Назад |