Анонси

     

    Назад

    ДЯКУЄМО, ЩО ЛЮБИТЕ І ДОГЛЯДАЄТЕ НАШ ЧЕРНІГОВО-СІВЕРСЬКИЙ КРАЙ

    Днями Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА отримав Подяку від громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» за організацію у 2024 році заходів до Всесвітнього дня прибирання.

    Нагадаємо, що в підсумку Чернігівщина ввійшла до трійки лідерів.

    Шановні наші громади, екоактивісти, представники органів влади, установ, підприємств, організацій, ЖЕКів, ОСББ, бізнесу, закладів культури і спорту, навчальних і медичних закладів, жителі і гості нашої області!

    Ми щиро дякуємо всім учасникам акції, які долучилися до цієї роботи та зробили нашу Чернігівщину чистішою й охайнішою!

    Ця Подяка усім Вам!

    Департамент екології та природних ресурсів 
    Чернігівської облдержадміністрації

    Назад

     

     

     
     

     
     
    Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система