Назад У КИЇНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАКРИВАЮТЬ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ Сьогодні, 13 січня, представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА і Киїнської сільської ради провели чергову виїзну нараду з удосконалення місцевої системи управління відходами. Основне питання заходу – закриття сміттєзвалища в селі Трисвятська Слобода.
Під час зустрічі обговорено завершення ліквідації сміттєзвалища, процедуру оформлення відповідної документації та альтернативи видалення відходів.
Крім того, порушено питання залучення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та можливість співпраці з інвесторами і міжнародними партнерами для створення контейнерних майданчиків, а також централізованого збору та вивозу побутових відходів у населених пунктах громади.
-
Киїнська сільська рада наразі активно включилася в роботу з удосконалення наявної мережі збору та видалення відходів, в тому числі за рахунок міжнародних донорів. Так, успішна реалізація намічених екологічних проєктів стане прикладом зменшення антропогенного навантаження на довкілля для інших територіальних громад Чернігівщини, – зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Олександр Лось.
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Назад |