Анонси

     

    Назад

    У КИЇНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАКРИВАЮТЬ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

    Сьогодні, 13 січня, представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА і Киїнської сільської ради провели чергову виїзну нараду з удосконалення місцевої системи управління відходами. Основне питання заходу – закриття сміттєзвалища в селі Трисвятська Слобода.

    Під час зустрічі обговорено завершення ліквідації сміттєзвалища, процедуру оформлення відповідної документації та альтернативи видалення відходів.

    Крім того, порушено питання залучення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та можливість співпраці з інвесторами і міжнародними партнерами для створення контейнерних майданчиків, а також централізованого збору та вивозу побутових відходів у населених пунктах громади.

    • Киїнська сільська рада наразі активно включилася в роботу з удосконалення наявної мережі збору та видалення відходів, в тому числі за рахунок міжнародних донорів. Так, успішна реалізація намічених екологічних проєктів стане прикладом зменшення антропогенного навантаження на довкілля для інших територіальних громад Чернігівщини, – зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Олександр Лось.

     

     

    Департамент екології та природних ресурсів

    Чернігівської облдержадміністрації

    Назад

     

     

     
     

     
     
    Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система