Анонси

     

    Назад

    З 20 ЛЮТОГО 2025 РОКУ ПАЦІЄНТИ ПОЧНУТЬ ОТРИМУВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ З ЕСОЗ ЧЕРЕЗ VIBER

    Національна служба здоров’я України інформує, що в постанову Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 411 «Деякі питання електронної системи охорони здоров’я» внесено зміни.

    Так, з 20 лютого цього року повідомлення з Електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ) з кодом підтвердження, номером е-рецепта або е-направлення надходитимуть пацієнтам у Viber.

    У разі відсутності у пацієнта Viber СМС залишаться як гарантований канал доставки таких повідомлень.

    Разом з тим пацієнти, які не мають телефону, як і раніше, зможуть отримати інформаційну довідку.

    При реєстрації в електронній системі охорони здоров’я пацієнтів, які не мають телефону, з типом методу автентифікації пацієнта «за документами» лікар створює е-рецепт, е-направлення та роздруковує інформаційну довідку, яка дублює ту ж інформацію, що у е-рецепті чи е-направленні, а також додатково код підтвердження.

    Якщо обрана автентифікація через іншу особу (для дітей до 14 років або для недієздатних осіб як додатковий спосіб автентифікації), то повідомлення надходитиме одному з батьків або законному представнику.

     

    За інформацією Національної служби здоров'я України

    Назад

     

     

     
     

     
     
    Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система