Анонси

     

    Назад

    ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

    Дорогі жінки, колектив Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА щиро вітає Вас з прийдешнім весняним святом!

    8 березня – це не просто дата, а символ сили, мужності, ніжності, любові та краси.

    У ці непрості часи українки щодня доводять, що їхній внесок у майбутнє країни – неоціненний. Від виховання дітей у складних умовах до служби в ЗСУ, від волонтерства до праці на всіх життєвих фронтах – Ви є справжнім уособленням незламності та любові.

    Нехай у Ваших серцях завжди панує тепло, мир і віра в краще. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення та невичерпної енергії. Дякуємо за Вашу відданість, турботу та внесок у Перемогу.

    Зі святом Вас, наші тендітні, прекрасні, сильні та незламні!

     

    Департамент екології та природних ресурсів 
    Чернігівської облдержадміністрації

    Назад

     

     

     
     

     
     
    Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система