Назад ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ! Дорогі жінки, колектив Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА щиро вітає Вас з прийдешнім весняним святом!
8 березня – це не просто дата, а символ сили, мужності, ніжності, любові та краси.
У ці непрості часи українки щодня доводять, що їхній внесок у майбутнє країни – неоціненний. Від виховання дітей у складних умовах до служби в ЗСУ, від волонтерства до праці на всіх життєвих фронтах – Ви є справжнім уособленням незламності та любові.
Нехай у Ваших серцях завжди панує тепло, мир і віра в краще. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення та невичерпної енергії. Дякуємо за Вашу відданість, турботу та внесок у Перемогу.
Зі святом Вас, наші тендітні, прекрасні, сильні та незламні!
Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації
Назад |