Анонси

     

    Назад

    ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА НА ПРАКТИЦІ – СТАРТУВАЛА СТУДЕНТСЬКА ПРАКТИКА

    Студенти четвертого курсу природничо-математичного факультету НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка розпочали виробничу практику на базі Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації.

    Практика є важливою складовою освітнього процесу, що дозволяє поєднати теоретичні знання з реальними умовами професійної діяльності. Молоді фахівці матимуть змогу ознайомитися з роботою структурних підрозділів Департаменту.

    Особлива увага приділятиметься питанням реалізації державних та регіональних екологічних програм, управління відходами, збереження біорізноманіття, моніторингу стану довкілля, організації інформаційно-просвітницьких кампаній тощо.

    Під час зустрічі зі студентами директор профільного Департаменту Олександр Лось висловив сподівання, що така співпраця стане не лише кроком до професійного зростання студентів, а й заохочуватиме молодь до активної участі у формуванні екологічно свідомого суспільства.

    До слова, у процесі практики студенти зможуть реалізувати власні ідеї та проявити ініціативу в питаннях природоохоронної діяльності.

     

     
     
     

    Департамент екології та природних ресурсів

    Чернігівської облдержадміністрації

    Назад

     

     

     
     

     
     
    Картинки по запросу Картинка сайт Еко-система